Po prezidentės pranešimo – ir savikritiškas vertinimas

Kęstutis BARTKEVIČIUS. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrą kadenciją mažeikiškiams rinkėjams dirbantis Seimo narys Kęstutis Bartkevičius šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės metinio pranešimo klausėsi penktą kartą. Tarp eliučių ir atvirai išsakytą kritiką jis pavadino teisinga ir verčiančia keistis ir patį Seimą.
Su K. Bartkevičiumi susisiekėme tuoj po posėdžio, kuriame šalies vadovė skaitė pranešimą ir paprašėme pasidalinti pastebėjimais.

„Kritika buvo nedidelė, tačiau tarp eilučių buvo galima suprasti, kad ji skirta valdantiesiems, dėl kurių kaltės sustojo kai kurios pradėtos reformos“, – pastebėjo politikas.
Seime šią kadenciją yra nemažai naujokų, esą jie galbūt daug ką supranta iš jėgos, draudimų pozicijų. Anot K. Bartkevičiaus, prezidentė kai kuriuos dalykus taikliai apibūdino – pavyzdžiui, neleidžiant, draudžiant, apmokestinant, atimant nieko gero nepasieksi.
„Kaip prezidentė sako, kur yra sprendimai, reikia ir proto, ir jėgos – bet politinės jėgos. Mes turime kalbėtis, tartis su frakcijomis. Suprantu, yra didysis flangas, bet reikia kalbėtis ir su mažiukais.  Kiek Seimas praranda laiko smulkmenoms – apkaltoms, etikos komisijoms, rietenoms, o iš esmės daug ko nesprendžiame“, – pastebėjo pašnekovas.
K. Bartkevičius teigė iš pranešimo tarp eilučių supratęs, kad D. Grybauskaitė ir Seime norėtų daugiau pozityvumo, susitelkimo, mažiau pasipūtimo, daugiau darbo – nes ir taip visur daug juodos spalvos.
„Aš ir pats pabandžiau savikritiškai įvertinti savo veiklą. Manau, kad tai turėtų padaryti ir frakcijos, kiti politikai, kad Seime gimtų geresni sprendimai, o ne rietenos“, – samprotavo politikas.

4 Atsakymai į “Po prezidentės pranešimo – ir savikritiškas vertinimas”

 1. to Kaziui parašė:

  ne Bartkevičiaus reikia klausti kur bažnyčios pinigėliai,o Z.Degučio ir savivaldybės ,kuri laimindavo lėšų skyrimą net nežinodama ,kad bažnyčios dokumentai nesutvarkyti…O kunigo naudą ,velniai gaudo…

 2. Komentatorius parašė:

  Matau, kad autorė pamiršo paminėti, kad jis atstovauja partijai, kurios vadovas bus teisiamas už kyšininkavimą. Ir jis nedirba mažeikiškiams rinkėjams, jis tik išrinktas Mažeikiuose.

 3. E.V. parašė:

  Nei medienos klasterio, nei sporto arenos, nei geležinkelio į Rygą….Esu kaltas, esu kaltas, esu kaltas. Žmogau, Tavim patikėjo mažeikiškiai, rinko, balsavo, tikėjosi. Ir ką išrinktas jiems padarei gero, kad Tave gerbtų ir prisimintų?

 4. Kazys parašė:

  Kur muss baznycios pinigeliai? kur pazadetos miestui ir zmonems investicijos??? Prezidentes zodzius perfrazuoti paprasta. …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto