Po rungtynių – skirtingos nuotaikos

Lietuvos salės futbolo A lygoje „VIP“ futbolininkai (raudona apranga) įsitvirtino trečioje vietoje. Nuotr. iš FB „Vikingai“ archyvo

Reprezentacinės mūsų miesto krepšinio ir salės futbolo ekipos šią savaitę sužaidė skirtingai – „Ereliai“ patyrė dvidešimtą nesėkmę, o „VIP“ džiaugėsi dar viena pergale.

Nukrito laipteliu žemyn

Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantys „Ereliai“ antradienį namuose priėmė „Palangos kuršius“ ir patyrė jau dvidešimtą nesėkmę per šį sezoną.
Rungtynės mūsų ekipai nesusiklostė nuo pat pradžių, po pirmo kėlinio varžovai pirmavo 12 taškų skirtumu, antrame „Ereliai“ skirtumą sumažino vienu tašku ir į ilgąją pertrauką ekipos išėjo, esant rezultatui 49:38 svečių naudai. Po pertraukos iniciatyvą savo rankose toliau išlaikė palangiškiai, trečiame kėlinyje skirtumą jie padidino dar trimis taškais, o po ketvirto šventė pergalę – 84:63.
Tik trys žaidėjai mūsų ekipoje pelnė dviženklį taškų skaičių – po 17 taškų įmetė Edgaras Preibys ir Karolis Sapiega, 10 taškų – Mintautas Bulanovas.
Po šios nesėkmės mūsų ekipa nukrito į priešpaskutinę, keturioliktą, turnyrinės lentelės vietą.
Šeštadienį „Erelių“ laukia rungtynės Vilniuje – jie susitiks su jaunaisiais „Perlo-Energijos“ krepšininkais.

Iškovota užtikrinta pergalė

Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynėse Radviliškyje trečiadienį susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – trečioje vietoje esanti Mažeikių „VIP“ komanda ir laipteliu žemiau stovinti „FA Šiauliai“.
Nors ir teko kovoti be keturių pagrindinių komandos žaidėjų, mažeikiškiai pademonstravo gražų futbolą – kiekviename kėlinyje pelnę po du įvarčius, jie iškovojo aštuntą pergalę, rezultatas – 4:0.
Nors rezultatas ir solidus, komandos treneriai neslėpė, kad futbolininkams teko paplušėti iš širdies, – ketvirtas įvartis buvo pelnytas paskutinę rungtynių minutę, kai varžovai pakeitė vartininką aikštės žaidėju.
Po kartą šiose rungtynėse „VIP“ gretose pasižymėjo Mantas Rusys, Marius Butėnas, Edgaras Stankevičius ir Tadas Markevičius.
Šeštadienį mažeikiškių laukia rungtynės Prienuose su Alytaus „DFK Dainava“.