Po rungtynių – skirtingos nuotaikos

Mažeikiškiams (raudona apranga) sunkiai sekėsi atremti kauniečių atakų bangas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Po praėjusio savaitgalio dvejų rungtynių Mažeikių „Olimpo SC“ salės futbolininkų stovykloje  nuotaikos buvo skirtingos – šalies čempionate jie patyrė eilinį pralaimėjimą, šalies taurės varžybose pateko į trečiąjį etapą.

Antrosiose Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato trečiojo rato rungtynėse namuose mažeikiškiai susitiko su daugkartine šalies čempione Kauno „Nautara“.
Klasės skirtumas buvo jaučiamas per visas rungtynes, mažeikiškiams nepavyko pateikti staigmenos – šio sezono pirmenybių lyderiams pralaimėta rezultatu 3:13 (pirmasis kėlinys 1:5).
Mūsų ekipos gretose įvarčius pelnė Tomas Kizevičius (esant rezultatui 1:4), Antanas Bulošas (2:7) ir Renatas Žebrauskas, įsirašęs paskutinį rungtynių įvartį.
Kitą dieną mažeikiškiai vyko į Joniškį, kur žaidė Lietuvos salės futbolo taurės antrojo etapo varžybas su vietos komanda.
Šįkart žaidimo lygiu visa galva aukštesni buvo mažeikiškiai – nors pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:0, o rungtynes 10:3, tačiau tai neatspindi jėgų santykio aikštelėje – progų pelnyti įvarčius mūsų komanda turėjo dar beveik tiek pat.
Tarp čempionato komandų „Olimpas SC“ dabar yra penktas, šeštadienį mažeikiškiai Kaune susitiks su šeštąją vietą užimančia Kaišiadorių „Savinge“. O šalies taurės trečiajame etape mūsų ekipos vėl laukia rungtynės išvykoje – šįkart Naujojoje Akmenėje mažeikiškiai žais su vietos komanda, rungtynių data dar derinama. Akmeniškiai taurės turnyre jau pateikė staigmeną – rezultatu 10:9 nugalėjo A lygos ekipą Kaišiadorių „Savingę“, kuriai taurės turnyras jau baigėsi.