Po susidūrimo su šunimi – į ligoninę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po susidūrimo su į kelią Purpliuose išbėgusiu šunimi klaipėdietis motociklininkas atsidūrė ligoninėje.

Nukentėjo motociklininkas

Šeštadienio popietę Purpliuose užfiksuotas neįprastas eismo įvykis. Priešais motociklą, kurį vairavo klaipėdietis V. M., staiga išbėgo šuo. Po susidūrimo šuo nubėgo, o motociklininkui baigėsi gerokai liūdniau – motociklas vertėsi ir vairuotojas susižalojo. Šiuo metu avariją patyręs motociklininkas gydomas ligoninėje.
Po valandos policijos pareigūnai jau registravo avariją šviesoforu reguliuojamoje Algirdo ir Gamyklos gatvių sankryžoje. Pirminiais policijos duomenimis, automobilis „Ford Mondeo“, kurį vairavo G. I., degant žaliam šviesoforo signalui, suko į kairę ir nepraleido tiesiai tuo metu važiavusio „Renault Safrane“.
Po susidūrimo avarijos kaltininkas nuvažiavo, tačiau buvo surastas ir dabar 26-erių metų vairavimo stažą turinčiam vairuotojui surašytas administracinis protokolas dėl pasišalinimo iš eismo įvykio vietos. Už tai gresia bauda nuo 868 iki 1158 eurų su vairuotojo pažymėjimo praradimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų su vairuotojo pažymėjimo atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Įtarimą sukėlė didelis greitis

Savaitės pabaigoje į pareigūnų rankas pateko trys neblaivūs vairuotojai, vienam jų gresia ne tik didelė piniginė bauda, bet ir automobilio konfiskacija.
Ketvirtadienį apie vienuoliktą valandą vakaro pasienio ruože budėję Valstybės sienos apsaugos pareigūnai Laižuvoje, Auksūdžio gatvėje, pastebėjo dideliu greičiu lekiantį automobilį „Peugeot 607“. Sustabdę jį pasieniečiai pajuto, kad nuo vairuotojo sklinda alkoholio kvapas, tad iškvietė mažeikiškius policijos pareigūnus. Šie 34-erių metų mažeikiškiui E. A. nustatė 1,92 promilės girtumą. Vyrukui dar nėra apsibaigęs ankstesnės bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus galiojimo laikas, tad jam, be baudos, gresia ir mašinos konfiskavimas.
Šeštadienio rytą policijai buvo pranešta, kad iš „Maximos“ prekybos centro aikštelės išvažiavo automobilis „Renault Safrane“, kurį vairuoja galimai neblaivus vairuotojas. Policijos ekipažas šį automobilį sustabdė ties Naftininkų gatvės 34-uoju namu, įtarimai pasitvirtino su kaupu – trečiadienį 42-ąjį gimtadienį šventęs aštuoniolikos metų vairavimo stažą turintis G. T. buvo neblaivus, nustatytas 1,71 promilės girtumas.
Sekmadienio rytą ties Beržų taku buvo sustabdytas automobilį „Opel Omega“ vairavęs 48-erių metų A. P. Jam nustatytas 1,19 promilės girtumas, 27-erių metų vairavimo stažą turintis mažeikiškis teigė važiavęs į sodą, o vakarykščiai išgėręs litrą degtinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto