Po vaido su žmona – ir pareigūnų nemalonė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą į sodų bendriją iškviesti pareigūnai pričiupo neblaivų vairuotoją.


Širdgėlą malšino alumi

Šeštadienio vakarą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad sodų bendrijoje „Šilas“ nuo kelio nuvažiavo automobilis ir apie jį vaikšto galimai neblaivus vairuotojas. Į sodų bendriją nuvykęs policijos ekipažas vienoje gatvelėje iš tiesų aptiko nuvažiavusį nuo kelio „VW Polo“, prie kurio vairo sėdėjo neblaivus vyriškis. 
Patikrinus nustatyta, jog mašiną vairavo devyniolikos metų vairavimo stažą turintis 54-erių metų V. D. Patyręs vairuotojas į alkoholio tikrintuvą įpūtė 1,42 promilės alkoholio. Paaiškinime jis parašė išgėręs alaus, nes susipykęs su žmona.
Rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai taip pat aiškinasi, kas penktadienį Miliuose važiavo traktoriumi. Traktorininko būta neatsargaus – jis savo transporto priemone nepaliko saugaus atstumo iš šono ir apgadino tvorą bei saulės elektros energijos modulius. Nelaukęs policijos, jis iš įvykio vietos nuvažiavo.


Skirtas administracinis nurodymas 

Per tris savaitgalio dienas į pareigūnų rankas pakliuvo devyniolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų, vienas jų buvo neblaivus. 
Praėjusią savaitę šalyje paskelbus akciją, policija stebėjo vairuotojus ir baudė už pavojingą ir chuliganišką vairavimą. Mūsų rajone pareigūnai už tokį nusižengimą nubaudė vieną vairuotoją. Iki birželio pradžios vyks saugos diržų ir vaikiškų kėdučių naudojimo kontrolės akcija.
Pirmadienio rytą Mažeikių aplinkkelyje buvo sustabdyta sunkiasvorė transporto priemonė, kurią vairavo mažeikiškis A. B. Policijos pareigūnai vairuotojui nustatė 0,37 promilės girtumą ir surašė administracinį nurodymą už nežymų girtumą, pagal kurį jis per dešimt darbo dienų privalės sumokėti 250 litų baudą. Nežymus girtumas (nuo 0,2 iki 0,4 promilės) transporto priemonės, kurios masė didesnė negu 3,5 tonos, vairuotojui užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki tūkstančio litų be vairuotojo pažymėjimo atėmimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto