Po žiemos – į motokroso trasas

Ketvirtą vietą tarp 12 dalyvių keturračių klasėje iškovojo Jokūbas Pundzius (kairėje).
Nuotr. iš organizatorių archyvo

Po žiemos pertraukos į kovas dėl titulų stojo motociklininkai – jau vyko Lietuvos čempionato ir Lietuvos taurės varžybų etapai. Juose sėkmingai dalyvauja ir mūsų rajono motociklų sporto atstovai.

Pelnyta prizinė vieta

Motociklininkų sezonas prasidėjo balandžio pabaigoje – Kalvarijoje vyko pirmasis Lietuvos motokroso taurės etapas, kuriame po žiemos į startą stojo trys mažeikiškiai.
Geriausiai iš jų pasirodė Nojus Ligeikis, kuris rungtyniauja „125 CC“ motociklų klasėje, – etape jis iškovojo trečią vietą. Pasak motociklininko, konkurencija buvo didžiulė, todėl pasiektas rezultatas nuteikia optimistiškai, prieš startą prizinės vietos nesitikėjęs.
Ketvirtą vietą tarp 12 dalyvių keturračių klasėje iškovojo Jokūbas Pundzius, dvyliktas liko Tadas Makauskas.
Lietuvos motokroso taurės varžybos vyks visą vasarą, paskutinis – šeštasis etapas – numatytas rugsėjo pradžioje Utenoje, artimiausias – šio mėnesio pabaigoje Rokiškyje.

Pavedė technika

Praėjusį savaitgalį Pakruojo rajone vyko Lietuvos motokroso čempionato pirmasis etapas, jį stebėjo 150 žiūrovų. Čia buvo apdovanoti praėjusio 2020 metų čempionato nugalėtojai ir prizininkai: šalies čempiono taurė keturračių klasėje įteikta J. Pundziui, o antros vietos apdovanojimas „125 CC“ motociklų klasėje – N. Ligeikiui.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Po žiemos – į motokroso trasas”

  1. Dalia parašė:

    Netikslūs duomenys. Rašydami straipsnį, pasidomėkite visų dalyvavusių mažeikiečių tiksliais rezultatais, atstovaujamas klases ir varžybų pabaigomis. Nerašykite apie kitus sportininkus iš nuogirdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*