Policija ieško pabėgusio vairuotojo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį du vairuotojai įvykdė avarijas ir abu iš eismo įvykių vietų nuvažiavo. Vienas jų iki šiol ieškomas.

Prašo gyventojų pagalbos

Pirmasis pasišalinimas iš eismo įvykio užfiksuotas apie pusę vienuoliktos ryto Viekšniuose. Policijos pareigūnai Mažeikių gatvėje, ties 35-uoju namu, aptiko išlaužtą tvorą.
Vietiniai gyventojai teigė, kad saugaus greičio nesilaikė baltos spalvos universalus automobilis –  jis atsitrenkė į tvorą. Po avarijos mašina iš įvykio vietos nuvažiavo, palikusi apdailos detalę.
Rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai ragina gyventojus, mačiusius įvykį ir įsidėmėjusius mašinos markę arba valstybinį numerį, kreiptis į poskyrio pareigūnus arba informuoti telefonu 98 150.

Patirtis nepadėjo išvengti avarijos

Apie pirmą valandą po pietų smulki avarija, kuri vairuotojui gali baigtis dideliais nemalonumais, įvyko Vilties gatvėje.
Automobilio „Opel Vectra“ vairuotojas nepaliko saugaus tarpo iš šono ir važiuodamas kliudė bei apgadino automobilį „BMW“. Po avarijos jos kaltininkas nepildė eismo įvykio deklaracijos ir iš įvykio vietos nuvažiavo.
Policijos pareigūnai nustatė, kad mašiną vairavo 75-erių  mažeikiškis B. N.,  turintis 40-ies metų vairavimo stažą.
Pasišalinimas iš avarijos, su kuria vairuotojas yra susijęs, vietos, gresia bauda nuo 868 iki 1158 eurų ir vairuotojo pažymėjimo netektis nuo trejų iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto