Policijos areštinėje pasikorė įtariamasis

Mažeikių policijos areštinės kameroje gyvenimą savižudybe baigė areštuotasis. Telšių rajono  gyventojas, įtariamas seksualiniu prievartavimu, kitą dieną turėjo būti išvežtas į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Gaivinimas rezultatų nedavė

Negyvas žmogus policijos areštinėje rastas pirmadienį apie dvidešimtą valandą – vakarinio patikrinimo metu. Į kamerą įėję pareigūnai aptiko lovoje gulinčio 44-erių metų areštanto G. M. kūną su stranguliacine vaga apie kaklą. Ir areštinės pareigūnai, ir skubiai iškviesti medikai bandė atgaivinti vyriškį, bet to padaryti jiems nebepavyko.
Kaip informavo rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė, savižudis – Telšių rajono gyventojas, kuris šio rajono apylinkės teismo sprendimu buvo areštuotas trims mėnesiams dėl įtarimų seksualiniu prievartavimu.
„Besislapstantį įtariamąjį kovo antrąją sulaikė mūsų rajono policijos komisariato tarnybinis šuo Attilas operacijos Tryškiuose metu. Į mūsų komisariato areštinę sulaikytasis buvo atvežtas šeštadienį, trečiadienį jis su konvojumi turėjo būti išvežtas į Šiaulių tardymo izoliatorių toliau atlikti kardomosios bausmės“, – informavo V. Grigaitienė.

Nusižudė, suplėšęs patalynę

Kameroje areštantas buvo vienas, manoma, kad jis nusižudė tuo metu, kai keitėsi areštinės budėtojų pamainos.
„Kameros yra stebimos visą laiką, tačiau pareigūnai areštantų ar įtariamųjų patalpas stebi tik pro akutes, į vidų neina. Savižudybės priemones vyriškis buvo užmaskavęs patalyne, todėl policijos pareigūnams sunku buvo tai pastebėti“, – tvirtino pašnekovė.
Telšiškio mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Policijos komisariate taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas areštinėje budėjusių policijos pareigūnų atžvilgiu. Bus tiriamos visos įvykio aplinkybės, peržiūrima areštinėje įrengtų vaizdo kamerų filmuota medžiaga.

Pastebėjo kameros draugas

Praėjusiais metais komisariato areštinėje taip pat buvo vienas bandymas nusižudyti. Į savo gyvybę kėsinosi  21-erių metų mažeikiškis, kuris buvo baustas už svetimo turto sugadinimą.
Jaunuolio bandymą pasikarti pastebėjo kameros draugas ir iškvietė pareigūnus. Suteikus medicinos pagalbą, vaikinas buvo sugrąžintas atgal į areštinę.
Šiemet sausį skutimosi peiliuku ranką susižalojo 31-erių metų nuteistasis, kuriam buvo inkriminuojamas narkotinių medžiagų laikymas. Suteikus pagalbą, jis taip pat grįžo į areštinę.
Pastarojo atvejo pareigūnai net nevadino bandymu nusižudyti: tokiais poelgiais areštantai neretai bando paįvairinti monotoniškas nelaisvės dienas, jiems tai tampa pramoga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto