Policijos ir kitų tarnybų veteranai šventė asociacijos jubiliejų

Kovo pradžioje surengtame susitikime į mažeikiškių filialo narių klausimus atsakė Telšių AVPK pareigūnai. Nuotrauka iš filialo archyvo

Lietuvos policijos veteranų asociacija gegužę minėjo 10 metų jubiliejų. Tarp vienuolikos asociacijos filialų aktyvumu pasižymi vidaus tarnybos veteranai mažeikiškiai.

Mažeikiškiai prisijungė vėliau

Asociacija savo misija laiko vienyti visos šalies policijos veteranus bei veteranų organizacijas, ginti asociacijos ir jų šeimos narių teises, gaunant teisėtą įvertinimą už tarnybą, kuris garantuotų orų ir visavertį gyvenimą.
Mažeikių filialo valdybos pirmininkė Danutė Mockienė „Santarvei“ pasakojo, kad šioje organizacijoje mažeikiškiai yra nuo 2013-ųjų spalio, kai oficialiai buvo įregistruotas Mažeikių filialas. Į pirmąjį susirinkimą rajono policijos komisariato salėje susirinko 28 vidaus tarnybos veteranai, jau pirmais metais gretos išaugo iki 41. Šiuo metu filialas vienija šimtą veteranų.
„Asociacija jungia ir kitose vidaus tarnybose tarnavusius pareigūnus – ugniagesius gelbėtojus, pasieniečius ir muitininkus“, – akcentavo pirmininkė.
Pagrindinis veteranų susibūrimo tikslas – noras bendrauti, susieiti, tačiau, pasak pirmininkės, veteranus jungia ir siekis geriau gyventi, nes drauge lengviau pasiekti, kad būtų indeksuojamos pareigūnų pensijos, kad jos nebūtų mažinamos, jeigu buvęs pareigūnas dirba kitame darbe ir pan. Ir nors šis procesas juda vangiai, tikimasi, kad šie klausimai bus sprendžiami ir išspręsti.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto