Komisaras įtariamas suklastojęs kraujo mėginius

Kol kas A. Jusys lieka nušalintas nuo pareigų, nors ir yra pateikęs prašymą dėl atleidimo iš darbo savo noru. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar mėnesiui pratęstas tyrimas dėl įtarimų, jog Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Aurijus Jusys darbo vietoje galėjo būti neblaivus. Šiuo metu aiškinamasi, ar nėra suklastoti jo pateikti kraujo tyrimo rezultatai, teigiantys, jog tą dieną darbe jis buvo blaivus.

Pratęstas tyrimas

Kol kas A. Jusys lieka nušalintas nuo pareigų, nors ir yra pateikęs prašymą dėl atleidimo iš darbo savo noru.
Telšių vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas „Santarvei“ patvirtino, kad tarnybinis tyrimas pratęstas dar mėnesiui, nes tikrinama gauta informacija apie tai, kad gali būti suklastoti tyrimui pateikti kraujo mėginiai.
„Būtent dėl šios gautos informacijos ir buvo pratęstas tyrimas. Norim viską nuodugniai ištirti ir išsiaiškinti, kad vėliau nekiltų jokių abejonių ar klausimų. Po tyrimo bus aiškus ir tolesnis komisaro likimas. Tai yra ar bus atleistas pačiam prašant, ar už padarytus pažeidimus“, – paaiškino A. Motuzas.

Patikrino pranešimą

„Santarvė“ primena, kad beveik prieš mėnesį pranešimą gavusi Imuniteto tarnyba apsilankė Mažeikių policijos komisariate.
Pranešime buvo teigiama, kad policijos viršininkas A. Jusys darbo vietoje gali būti neblaivus. Tikrintojams užėjus į viršininko kabinetą ir pasiūlius pasitikrinti alkoholio matavimo prietaisu, jis atsisakė tai daryti.
Tuomet patikrinimą atlikę pareigūnai tvirtino, kad nuo komisariato viršininko sklido alkoholio kvapas, tačiau alkoholinių gėrimų pėdsakų nebuvo aptikta. Kabinete jis buvo vienas.

9 Atsakymai į “Komisaras įtariamas suklastojęs kraujo mėginius”

 1. Samanta parašė:

  Visi žmonės klysta, gaila man tokio gero viršininko. Kažkas su juo čia gerai pasidarbavo..Skundikai prakeikti. Į jo vietą, tikrai jau geresnio neturėsim.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Jei jau blaivus buvo, tai kodėl atsisakė tikrintis? Atsisakei – štai tau ir sunkus girtumas. Ir viskas.

 3. vardas parašė:

  jievisigeria

 4. Rimas parašė:

  Nekerstaukit ,o kerstas gryzta jei ne jum tai jusu vaikam,ta liudija sena patarle,o ar pagiringas ar blaivas ,ta nuspres tam skirtis instancijos,o kai jaunas ir tiek daug pasiekes apdovanojimu darbe ,tai kazkam labai pavydas ima.

 5. Jes parašė:

  Koks skirtumas kas per proga jis buvo neblaivus arbo metu darbo vietoje ,ka pats gali gert o kitus gasdino atleidimais ,yra iseigines ,gali prisiliobt kiek nori o cia pavyzdi koki rodo pavaldiniams dar galetu pasiziuet stebejimo kamerose kaip jis i darba atvyko ko gero uz vairo ,galetu ir teises priglaust

 6. VITAS parašė:

  Saziningas,mandagus ,ne veltui buvo aukstinamas pareigose ,o jei kur vakare sudalyvavo ,jug jie ir zmones ne dievai ,gal kvapas koks ir buvo ,bet tik ne girtas,o skundikui to ir reikejo,,nu nieko lazda turi du galus ,vienam nueinant kitam pareinant,,

 7. Je parašė:

  Vytai o tu isivaizduok situacija tave apvoge ir atvaziuoj va
  toks komisaras taip vadinamas girtas ir puola aiskintis aplinkybiu ,noretum ?Arba nueini pas daktara o tas girtas ,noretum tokio specialisto?Bet jie visi geri zmones ,tai kuri puse nusvers ?Ta kur geri zmones ar……Tai ko paskui apsisuke verkiat policija siokia anokia ,na va

 8. VITAS parašė:

  Laikikis komisare,kazkam reikia jusu vietos,tuo ir norejo ikast,nu bet lazda turi du galus,,ir tikiu jusu tiesa nugales.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  jo jo velnei,da jie daugiau daro nusikaltimu nei paprasti zmones,zinau as juos.jie galvoja kad jie dievai su uniformom ir gali daryt ka nori kiek zmoniu nekaltu ira pasodyta,jiem nesvarbu zmogus kaltas ar ne nuraso ant pimo pasitaikiuso atpirkimo ozio,jiem neidomu tu kaltas ar ne jiem svarbu padaryt kazka kaltu uzdaryt bila ir atiduot prokuraturai,jiem nuo to laipsnei kila ir paskui dovanekes gauna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto