Policijos komisariate atidarytas vaiko apklausos kambarys

Autorės nuotrauka

Mažeikių rajono policijos komisariate duris atvėrė vaiko apklausos kambarys.
Jam jaukumo ir šilumos suteikė spalvingos sienos, kurias išpiešė Mažeikių dailės mokyklos mokiniai bei jų mokytojų.

Privalo būti

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko pareigas laikinai einantis Mindaugas Jaremčiukas informavo, kad toks vaiko apklausos kambarys privalo būti kiekviename policijos komisariate. Tai numatyta Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimuose.
„Džiugu, kad mums sutiko padėti Mažeikių dailės mokyklos auklėtiniai bei mokytojai, kurie  papuošė  kambarį, nes norėjome, kad  jis taptų jaukesnis ir vaikai apklausos metu jaustųsi geriau bei ramiau. Kad būtų kuo mažiau įtampos nepilnamečiams bendraujant su policijos pareigūnais ir socialiniais darbuotojais“, – kalbėjo J. Jaremčiukas.

Džiaugiasi galėję padėti

J. Jaremčiuko išsakytoms mintims pritarė ir Mažeikių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Jis vaikams ir mokytojams, prisidėjusiems prie vaiko apklausos kambario papuošimo, įteikė atminimo dovanėles.
Mažeikių dailės mokyklos direktorius Zenonas Steponavičius pasidžiaugė: „Tikrai neblogas rezultatas. Nors iš tiesų turėjome labai nedaug laiko – vos penkias dienas.“

Prisidėjo ir mokytojai

Mažeikių dailės mokyklos mokytoja Giedrė Bernotavičienė, dirbusi kartu su vaikais, patikino, kad jaunųjų dailininkų pasirinktos spalvinės gamos suteikia patalpai gyvybės ir pakelia nuotaiką.
„Buvo peržiūrėta nemažai vaikų darbų, iš kurių atrinktas vienas, labiausiai tinkantis vaiko apklausos kambariui papuošti. Šio kambario sienas dekoravo šeši vaikai“, – „Santarvei“ sakė G. Bernotavičienė.
Prie  kambario įrengimo prisidėjo ir dailės mokytojas Virginijus Tamošiūnas, jis vadovavo jauniesiems dailininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto