Policijos komisariate – trečiasis „Kalėdų stebuklas“

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

„Kalėdų stebuklas“ jau trečią kartą aplankė Mažeikių rajono policijos komisariatą. Penktadienį čia vyko labdaros renginys, kurio dalyvių suaukotos lėšos pagelbės daugiavaikei šeimai.

});

Šiais metais „Kalėdų stebuklo“ svečiai šeimai iš Sedos seniūnijos skyrė rekordinę pinigų sumą – daugiau nei 7 tūkst. eurų.

Pagerintos gyvenimo sąlygos

Trečius metus iš eilės paramos akcija jau duoda savo vaisių – ankstesnių renginių metu suaukotos lėšos palengvino gyvenimo sąlygas ir buitį dviem šeimoms iš Šerkšnėnų ir Židikų seniūnijų.

Šios akcijos iniciatorius, Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys „Santarvei“ pasakojo: „Pirmosios akcijos metu socialinių įgūdžių stingančiai šeimai su dviem vaikais buvome surinkę 4110 eurų. Už juos buvo nupirkti baldai, septyni plastikiniai langai, kuriuos įstatė pareigūnai laisvu nuo tarnybos metu. Nupirkome statybinių medžiagų, buvo iškastas ir įrengtas šulinys, pastatyta nauja veranda. Pabrėžiu: grynųjų pinigų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto