Policijos „laimikis“ – įkaušęs vairuotojas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuotoją, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tai – pirmas šį mėnesį Mažeikių rajone sulaikytas neblaivus vairuotojas.

Gresia baudžiamoji atsakomybė

Įkaušęs vairuotojas sulaikytas apie vienuoliktą valandą vakaro Pikeliuose. Policijos ekipažas sustabdė automobilį „Mitsubishi Galant“, prie kurio vairo sėdėjo 28-erių metų rajono gyventojas. Alkoholio tikrintuvu jam nustatytas vidutinis (2,25 promilės) girtumas.
Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Neblaivių vairuotojų mažėja

Nuo metų pradžios rajono keliuose policijos pareigūnai sulaikė 33 neblaivius vairuotojus (pernai per tris mėnesius jų buvo sulaikyta šešiais daugiau). Kol kas neblaivių vairuotojų sulaikymo skaičius mūsų rajone vis mažėja – sausį jų sulaikyta penkiolika, vasarį – dešimt, kovą – aštuoni.
Iš šių daugiau kaip trisdešimties asmenų, kurie vairavo neblaivūs, penki įvykdė eismo įvykius, vieno iš jų metu buvo sužeistas žmogus.
Kovo mėnesį, budėdami mieste ir rajono keliuose, policijos pareigūnai nutraukė ir šešių neblaivių dviratininkų kelionę (per ankstesnius du šių metų mėnesius į pareigūnų akiratį buvo patekęs tik vienas neblaivus dviratininkas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto