Policijos pareigūnai bus atlaidesni

Policijos departamentas dėl permainingų oro sąlygų paragino vairuotojus neskubėti pasikeisti padangų, skirtų važiuoti žiemą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Permainingas pavasaris verčia pareigūnus atlaidžiau žiūrėti į padangų nepasikeitusius vairuotojus. Meteorologai prognozuoja, kad žiemiški orai mus lankys ir per Velykas.

Ministras „tarpininkauja“

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ketvirtadienį kreipėsi į Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovybę, kad keliuose patruliuojantys pareigūnai po balandžio 10-osios nebaustų su dygliuotomis padangomis važinėjančių automobilių savininkų, jei oro sąlygos nepagerės.
Savo ruožtu Policijos departamentas dėl permainingų oro sąlygų paragino vairuotojus neskubėti pasikeisti padangų, skirtų važiuoti žiemą.
Kelių eismo taisyklėse numatyta, jog dygliuotas žiemines padangas vairuotojai privalo pasikeisti iki balandžio 10 d. Už važiavimą dygliuotomis padangomis po balandžio 10 d. vairuotojams gresia 100–150 litų baudos.

Žada dar sniego

Meteorologų prognozės kol kas nepavasariškos. Savaitgalį prognozuojamas sniegas, naktimis vietomis šals iki 6 laipsnių.
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, penktadienio naktis bus giedra, bet šalta, vietomis šals iki 6 laipsnių, šilčiau bus tik pajūryje. Dieną vyraus panašūs orai, kaip ir ketvirtadienį, bus 4–5 laipsniai šilumos.
Šeštadienio naktį Vilniuje, Kaune, Panevėžyje bus -3. Silpnai neigiama temperatūra laikysis uostamiestyje ir Šiauliuose, čia gali pasnigti.
Sekmadienio naktį snyguriuos visuose šalies rajonuose. Vilniuje, Kaune termometro stulpelis nukris iki 4, Šiauliuose, Panevėžyje – 6, Klaipėdoje – 3 laipsnių žemiau nulio.
Šv. Velykų pirmąją dieną, sekmadienį, Lietuvoje vyraus silpnai teigiama, vos 2 laipsnius šilumos sieksianti, oro temperatūra. Orai turėtų būti giedri, švies saulė, tik Vilniaus, Kauno ir Panevėžio apskrityse tikėtinas nedidelis sniegas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto