Policijos pareigūnai stebės, kaip elgiamasi keliuose ir gatvėse

Nuo pirmadienio policijos pareigūnai visoje šalyje kontroliuoja asmenis, pavojingai ir chuliganiškai vairuojančius transporto priemones. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinėmis kovo savaitėmis vyks trys prevencinės priemonės, skirtos eismo saugumui keliuose stiprinti. Policijos pareigūnai ragina gyventojus būti apdairesnius automobilių stovėjimo aikštelėse, ypač prie prekybos centrų.


Trūksta atidumo

Pirmadienio vakarą išsitekti automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro „IKI“ Skuodo gatvėje nepavyko automobilį „Mitsubishi Galant“ vairavusiam 59-erių metų R. Ž.  Jis nepasirinko saugaus atstumo ir trenkėsi į gatvės apšvietimo stulpą. Per avariją sugadintas automobilis bei apšvietimo stulpas. Ir ši nesėkmė ištiko patyrusį vairuotoją – mažeikiškio vairavimo stažas – 26 metai. 
„Gauname jau ne pirmą pranešimą apie avarijas aikštelėse prie prekybos centrų: nuvykę policijos pareigūnai pataria, kaip užpildyti eismo įvykių deklaracijas, ir vairuotojai išsiskiria. Žinant, kad prieš šventes spūstys jose dar padidės, raginame vairuotojus atidžiau stebėti padėtį manevruojant atbuline eiga bei atsiminti dešiniosios rankos taisyklę, kuri reikalauja praleisti atvažiuojančiuosius iš dešinės“, – kelių eismo taisykles priminė kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.
Kovo mėnesį rajono kelių policijos poskyryje užregistruotos aštuonios avarijos, kuriose nesunkius sužeidimus patyrė keturi eismo dalyviai.

Kovą – saugaus eismo akcijos  

Nuo pirmadienio policijos pareigūnai visoje šalyje kontroliuoja asmenis, pavojingai ir chuliganiškai vairuojančius transporto priemones. Iki ketvirtadienio tikrinamas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotikų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. 
Kaip informavo rajono kelių policijos poskyryje, pirmąją prevencinių akcijų dieną tokių nusižengimų neužfiksuota.
Pirmadienį nustatyti kelių eismo taisyklių pažeidimai, susiję su stovėjimu ne tam leistinoje vietoje, posūkio neparodymu bei dvigubos ištisinės kelio ženklinimo juostos kirtimu Žemaitijos gatvėje.
Antradienį patrulių būrio ekipažas užfiksavo tik du kelių eismo taisyklių pažeidimus, kai vairuotojas transporto priemonę vairavo, neturėdamas privalomojo draudimo, o kitos transporto priemonės savininkas nubaustas už tai, kad buvo pasibaigęs valstybinės techninės apžiūros galiojimo laikas.
Praėjusią savaitę vyko saugos diržų kontrolės akcija – rajone nustatyti devyni atvejai, kai vairuotojai nenaudojo saugos diržų. Paskutinę kovo savaitę daugiausia dėmesio bus skirta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, vadeliotojų kontrolei keliuose.

3 Atsakymai į “Policijos pareigūnai stebės, kaip elgiamasi keliuose ir gatvėse”

  1. AS parašė:

    Tai gal tuo paciu atkreips demesi i autobuso stotele esancia Zemaitijos gatveje prie parduotuves Omas,ten sustojimas visalaik pilnas lengvuju am. Ivaziuoti ir paimti keleivius autobusui nera jokiu sansu.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Ir ta pati viena retai kada pamatysi mieste

  3. lolas parašė:

    Straipsnį reikėjo pavadinti kitaip: „Abu mieste patruliuojantys policijos pareigūnai stebės, kaip elgiamasi keliuose ir gatvėse“. Taip būtų tiksliau, nes kaip žinia Mažeikių rajone nuolat budi net vienas patrulių ekipažas :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto