Policijos pareigūnai tikrins, kaip laikomasi karantino ribojimų

Nuotrauka iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato archyvo

Vienu iš pagrindinių sugriežtintų karantino reikalavimų yra judėjimo tarp šalies savivaldybių ribojimas nuo gruodžio 16 d. iki sausio 3 d.
Mažeikiškiai pareigūnai informuoja: trijose miesto vietose bus įrengti policijos postai, kituose keliuose bus pastatyti draudžiantieji ženklai.

Numatytos išimtys

Vyriausybė nusprendė, kad šventiniu laikotarpiu – nuo gruodžio 16 d. iki kitų metų sausio 3 d. – Lietuvoje ribojamas asmenų išvykimas už savo gyvenamosios vietos savivaldybės ribų.
Išimtys numatomos, kai vykstama dėl giminaičių mirties, atlikti darbo, kai darbo vieta kitoje savivaldybėje, taip pat – dėl būtinosios medicinos pagalbos. Išimtis numatoma ir asmenims, kurie vyksta į kitą savivaldybę, nes joje turi nuosavo nekilnojamojo turto.
Policija prie šalies savivaldybių ribų įrengs apie 250 kontrolės postų, į gatves tuo laikotarpiu išvažiuos apie 920 ekipažų.
Nors kontrolė vyks visomis nurodytomis dienomis, griežčiausiai migracija bus kontroliuojama nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val., o taip pat nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val.; nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Postai – trijuose keliuose

Mažeikių rajone policijos postai minėtomis datomis bus įrengti trijose vietose – keliuose Viekšnių, Tirkšlių ir Bugenių link. Policija kontroliuos įvažiuojančiųjų į Mažeikius transporto priemonių srautus.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo, kad keliuose Naikių, Laižuvos ir Urvikių link bus pastatyti kelio ženklai. Čia srautus prižiūrės Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, taip pat vyks viešas ir neviešas patruliavimas.
„Vien judėjimo tarp savivaldybių ribojimu mūsų darbas nesibaigs – stebėsime ir užkirsime kelią kitiems Vyriausybės priimtų sugriežtintų karantino taisyklių – dėl kaukių dėvėjimo, būriavimosi ir pan. – pažeidimams.
Primenu, kad darbo pažymos ir kiti dokumentai, įrodantys keliavimo tikslą, taps privalomi, todėl, jeigu vairuotojai jais nepasirūpins, jie į kitą savivaldybės teritoriją gali ir nepatekti“, – informavo pareigūnas.
D. Petrulevičius ragina gyventojus būti supratingiems – pareigūnai vykdo Vyriausybės nutarimus, jų reikalavimai teisėti, todėl juos reikia vykdyti. Ir reikia būti geranoriškiems, kad konfliktų būtų kuo mažiau.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Policijos pareigūnai tikrins, kaip laikomasi karantino ribojimų”

 1. Pilietis parašė:

  Truksta Sauliu,policijos patruliu demesio Juodpelkiu parke vakarais be kaukiu vaiksto didzioji dauguma .Policija sauliu sajunga galetu skirti didesni demesi siam parkui nerukimo zonose rukoma geriamas alus.

 2. As parašė:

  Kiekvienas sprendžia pagal save :-)

 3. GERS parašė:

  Juk reik pasipinigaut sventems mentūrai,paskui nebus is ko pagert

 4. Tvarkos reikia parašė:

  Vakarais pavaiksciojus slikstu ziuretu kiek dvasios elgetu be kaukiu ar neteisingai nesiojantis.

  1. Nera viruso parašė:

   O tu ko vaikstai vakarais gaidy, sedek namuos jei kazko bijai. O tai dar paskui sirdis sustos nuo pazeidimu

 5. Tuoj bus parašė:

  Nuo kada teiseti reikalavimai gali buti apriboti zmogaus laisve, ir kistis i privatu gyvenima. Nu daba mentai kaip dievai jausis, nes oho kiek jiems suteiktq kontroliuiti draudimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto