Policijos pareigūnams – paieškų savaitė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai ketvirtadienį pradėjo tyrimus dėl Viekšnių apylinkės gyventojo paieškos ir dėl rasto mirusio vyriškio asmenybės nustatymo.

Dingo Vokietijoje

Į Mažeikių policijos komisariatą kreipėsi rajono gyventoja, kuriai kelia nerimą brolio likimas. Anot pareiškėjos, 36-erių metų Viekšnių gyventojas išvyko uždarbiauti į Vokietiją. Viskas buvo gerai iki liepos pabaigos, kai paskutinį kartą su juo buvo bendrauta. Toliau apie vyriškį nėra gauta jokių žinių.
Pasak policijos pareigūnų, bus skelbiama tarptautinė paieška, apie dingusį viekšniškį informuoti Vokietijos pareigūnai.

Vis dar negrįžta namo

Kol kas nėra jokių žinių apie ne pirmą kartą iš artimųjų akiračio dingusią keturiolikmetę.
Jau kelintą kartą Naftininkų gatvėje gyvenanti paauglė išeina iš namų ir kuriam laikui dingsta, laiką mieliau leisdama su draugais.
Pirmadienio rytą nepilnametė išėjo į mokyklą ir vėl pradingo.
Penktadienį apie merginos buvimo vietą nei pareigūnams, nei artimiesiems dar nebuvo žinoma.

Bando nustatyti asmenybę

Ketvirtadienio rytą Sodų gatvės 4-ojo namo laiptinėje buvo rastas pusamžio vyriškio lavonas be išorinių smurto žymių. Jokių asmens dokumentų nebuvo, mirusiojo nepažino ir namo gyventojai.
Šiuo metu policijos pareigūnai bando nustatyti vyro, kuris yra 50–55 metų amžiaus, asmenybę, tačiau kol kas bandymai yra nesėkmingi.
„Žmogus nebuvo panašus į asocialų asmenį, todėl prašome gyventojų, kurie pasigedo artimo žmogaus, pranešti apie tai policijai“, – „Santarvei“ sakė rajono policijos komisariato viršininko pareigas laikinai vykdantis Arūnas Bubliauskas.

One Reply to “Policijos pareigūnams – paieškų savaitė”

  1. Rasha parašė:

    Hi, am My Name is Rasha Sajid, from Los Angeles California America Army thank you,You look cute and gentle from what i saw on your profile on get back to me at min email ([email protected]) order to know each other

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto