Policijos veteranai tapo respublikinio sąskrydžio nugalėtojais

Mažeikiškių veteranų filialo delegacija antrą kartą iš eilės tapo respublikinio sąskrydžio nugalėtoja. Artūro GIRŽADO nuotrauka

Mažeikiškiai policijos veteranai dar kartą įrodė, kad yra ne tik vieni aktyviausių, bet ir sportiškiausi visoje šalyje – jau antrą kartą iš eilės jie tapo respublikinio Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) sąskrydžio nugalėtojais.

Išvyko ne tuščiomis

Prieš vienuolika metų įsikūrusi LPVA vienija vidaus reikalų tarnybos pareigūnus, ji turi 24 filialus visoje šalyje. Nuo pat asociacijos įkūrimo pradžios kas dvejus metus rengiami atsargos pareigūnų sąskrydžiai.
LPVA Mažeikių filialo vadovė Danutė Mockienė „Santarvei“ pasakojo: „Yra tradicija, kad sąskrydžius rengia juose ankstesniais metais nugalėjusi komanda. 2018-aisiais Karklėje, ant jūros kranto esančioje „Žilvičio“ stovykloje, surengtame sąskrydyje nugalėjo mūsų komanda. Praėjusiais metais turėjęs vykti sąskrydis dėl pandemijos buvo perkeltas į šiuos metus. Džiugu, kad Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pasiūlė savo pagalbą ir sąskrydis buvo surengtas toje pačioje vietoje, pajūryje.“
Mažeikiškių delegaciją sudarė 20 veteranų, jie važiavo ne tuščiomis – gėlėmis, įmantriais krepšiais ir ąsočiais buvo papuoštas stalas, plevėsavo Žemaičių ir Mažeikių vėliavos.

Vienija noras pabūti kartu

Mažeikiškių delegaciją sudarė 20 veteranų. Filialo komanda puikiai pasirodė sportinėse varžybose, kur nuskynė tris prizines vietas: „petankės“ rungtyje jiems niekas neprilygo, šaudymo varžybose Pranas Špokauskas užėmė trečią vietą, futbolo kamuolio mušimo rungtyje trečia buvo ir D. Mockienė.
Prie nugalėtojų laurų bei pirmosios vietos taurės, kurią įteikė Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos narys Vytautas Jonika, prisidėjo ir mažeikiškių parengta meninė programa: Arvydas Mazilinas, TV projekto „Dvi minutės šlovės“ dalyvis, su žmona šoko čigoniškus šokius, kurie pavergė žiūrovus, Kęstutis Krencius sugrojo ir sudainavo žemaitišką filialo himną.
Sąskrydis neprailgo – penktadienio vakarą visus pakvietė diskoteka, šeštadienį klaipėdiečiai svečius vaišino kareiviška koše ir arbata.

Susitikimų reikia daugiau

Mažeikių policijos veteranai, kaip ir prieš trejus metus, aplenkė Kauno ir Marijampolės filialus.
„Jeigu atvirai, dėl savo pergalės buvome nustebę. Tačiau ne tai svarbiausia. Visų susirinkusių žmonių noras buvo vienas – tokie susitikimai galėtų vykti bent du kartus per metus. Juk mes turime apie ką pakalbėti, ką prisiminti. Tai puikus laikas pabūti su kolegomis, šeimos nariais, svečiais“, – įsitikinusi filialo vadovė D. Mockienė.
Veteranai džiaugiasi, kad jų neužmiršta Mažeikių policijos komisariatas ir jo viršininkas Alfonsas Meškys, suorganizavęs transportą išvykai į sąskrydį. Pareigūnai jau pasirūpino, kad veteranai galėtų nuvykti į Policijos ir visuomenės šventę, šį šeštadienį organizuojamą Šiauliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*