Policininkų atlyginimai bus susieti su kasmetiniais darbo rezultatais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijoje – vienintelėje iš Vidaus reikalų ministerijos statutinių tarnybų – yra įvestas kasmetinis darbuotojų vertinimas, kuris vykdomas jau porą metų.

Tokiu būdu rengiamasi susieti atlyginimų sistemą su kasmetiniais darbo rezultatais, nors atitinkami įstatymo projektai dar neparengti, sako generalinis policijos komisaras.


Priklausys nuo vertinimo

Ketvirtadienį kalbėdamas „Laisvosios bangos“ radijui generalinis policijos komisaras Saulius  Skvernelis teigė, kad vykdomi bandomieji vertinimai, kurie kol kas nesukelia jokių teisinių pasekmių. Jeigu bus pataisytas Policijos įstatymas, tokie vertinimai bus tiesiogiai susiję su darbo užmokesčiu. 
„Jeigu vertinamas bus labai gerai, darbo užmokestis kitais metais bus iš karto didesnis, jei vertinama labai blogai, užmokestis sumažės, jei vertinama gerai, liks toks pats, jei trejus metus iš eilės vertinama gerai, jis vėl gali pakilti“, – sakė generalinis policijos komisaras.


Horizontalios karjeros galimybė

S. Skvernelis aiškino, kad, pagal parengtą Policijos įstatymo projektą, kiekviena pareigybė turės po 7 laiptelius, „kur galima daryti horizontalią karjerą“. 
„Ne kiekvienas pareigūnas gali būti vadovu ir to siekia, bet jis gali būti puikus tyrėjas – kriminalinės policijos arba viešosios policijos – bet, būdamas tyrėju, jis negali daryti karjeros“, – teigė generalinis policijos komisaras.
Pasak jo, įstatymo projekto numatyta atlyginimų sistema sudarys horizontalios karjeros galimybę – kilti tarnyboje per 7 pozicijas.


Rotacija – pagal tris variantus

Apie policijos komisariatų vadovų rotaciją, kuri palies apie 70 proc. pareigūnų, S. Skvernelis sakė, kad, pasibaigus kadencijai, galimi trys sprendimai: arba kadencija pratęsiama dar 5 metams, arba jis perkeliamas į vadovaujamas pareigas kitame komisariate, arba jam siūlomos kitos pareigos. 
Tas pat galioja ir generaliniam policijos komisarui.

One Reply to “Policininkų atlyginimai bus susieti su kasmetiniais darbo rezultatais”

  1. Tauragiškis parašė:

    O kaip bus su tais policininkais kurie nebaudžiami luošina ir kankina žmones,vidurį dienos kabinete tranko moteris į sienas laužo rankas kad ši nesirašo ant jų klastočių.Jiems kaip Tauragėje, bus skiriamos aukštesnės pareigos? Tauragėje už tai pakeliama pareiguose : youtube.com/watch?v=-S-465RFt50 , youtube.com/watch?v=p9rWdUt89Ws , o už tokį SISTEMINGĄ(metų metais) naktinį šeimų terorizavimą ir vaikų gązdinimą manau Generalinis komisaras ordinus įteikinės,nes tuokišų banditaujančių policininkų niekas Lietuvoje NET NEBAUDŽIA!!! youtube.com/watch?v=UPafW-NCsDo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto