Politechnikos mokykla išlydėjo praktikantus

Mokyklos archyvo nuotr.

Mažeikių politechnikos mokykloje įvyko baigiamųjų kursų mokinių paskutinio skambučio šventė. Kadangi šiemet mokyklą baigia 37 laida, šventė taip ir pavadinta – „37 Danguje“, iš viso laidoje per 200 abiturientų.


Daug specialybių

Politechnikos mokykloje Mažeikiuose šiemet mokslus baigia ir į praktiką išeina 136 trečiakursiai, mokyklos Viekšnių skyrius išleidžia 75 abiturientus. Mažeikiuose ruošiami elektromechanikai, elektromontuotojai, interjero apipavidalintojai, suvirintojai, apdailininkai ir naftos produktų operatoriai, Viekšniuose į praktiką išeina agroserviso, technikos priežiūros verslo darbuotojai, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjai, sekretoriai bei padavėjai-barmenai. 
Darbo ieško patys
Mokyklos direktorė Vida Lumpickienė pasakojo, jog kelis mėnesius truksiančios praktikos vietą dažniausiai susiranda patys moksleiviai, kai kas įdarbinamas pagal su Mažeikių verslininkų asociacija pasirašytą bendradarbiavimo programą.
„Kai kurie moksleiviai darbo vietą yra susiradę anksčiau ir jau dirba, labiausiai, žinoma, visi nori turėti nuolatinę ar bent jau laikiną darbo vietą, kurios ieškosi patys“, – kalbėjo V. Lumpickienė.

Mokyklos archyvo nuotr.


Vaišino bandelėmis

Paskutinio skambučio programą  „37 Danguje“ šiemet rengė Mokinių tarybos nariai ir mokyklos aktyvistai. Apie nedrąsius pirmuosius žingsnius mokykloje abiturientams priminė jų mažieji draugai iš Kalnėnų pagrindinės mokyklos, savo atliekamą kūrinį būsimiesiems absolventams skyrė interjero apipavidalintojų grupės mokinė Dovilė Šiaulytė, kurią parengė  Nerijus Mongirdas, sveikinimo žodžius moksleiviams ir pedagogams tarė direktorė V. Lumpickienė, direktoriaus pavaduotoja Stasė Čupkovienė. Visų su didžiausiomis ovacijomis buvo sutikta absolventų atvykusi pasveikinti valgyklos vedėja Danutė Jančiuvienė, kuri palinkėjo mokiniams sėkmės ir pavaišino pamėgtomis bandelėmis su cinamonu.

Mokyklos archyvo nuotr.


Testamentas – šokis

Kokia jaunimo šventė be šokių? Pirmosios meilės prisiminimuose leido paskęsti mokyklos šokių kolektyvas, vadovaujamas Agnetos Stroputės, savo „vaikus“ daina sveikino grupių auklėtojai, visų jų vardu kalbėjo istorijos mokytoja Silva Bulauskienė. 
Trečiakursiai perskaitė testamentą ir išsakė linkėjimus mokyklos bendruomenei, o mokyklos elektromechanikų grupės mokiniai savo testamentą pristatė kiek neįprastai – šokio forma, o kad mokiniai nenuobodžiautų pertraukų metu, padovanojo mokyklai žaidimų rinkinį.

One Reply to “Politechnikos mokykla išlydėjo praktikantus”

  1. Nesupratau parašė:

    Ar ši raganiškos išvaizdos moteraitė irgi absolventė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto