Politechnikos mokykla minėjo Statybininko dieną

Mažeikių politechnikos mokyklos bendruomenė neįprastai paminėjo Statybininkų dieną. Nuotrauka iš asmeninio albumo

[nggallery id=206 template=caption]Mažeikių politechnikos mokyklos bendruomenė neįprastai paminėjo Statybininkų dieną: norėdami atkreipti į save dėmesį, jie išėjo į miesto gatves.

Vestibiulyje atsirado namas

Švęsti Statybininkų dienos įsijungė tiek mokyklos moksleiviai, tiek mokytojai.
„Kadangi mūsų moksleiviai mokosi statybininko, interjero apipavidalintojo, staliaus, elektriko, operatoriaus specialybių, o visa tai susiję su statybomis, minėti šios šventės susiruošė visa mokyklos bendruomenė“, – pasakojo Politechnikos mokyklos direktoriaus  pavaduotoja Stasė Čupkovienė.
Mokyklos vestibiulyje šventės proga išaugo pačių moksleivių iš dėžių pastatytas namas, kurio improvizuotame kieme vietos atsirado net šuliniui. Namą, pademonstruodami, ką jau yra išmokę, papuošė būsimieji interjero apipavidalintojai. Kaip Statybininko dienos simbolis, buvo perkirpta į namą vedanti juosta, ir politechnikos mokyklos mokiniai su pedagogais, nešini plakatais, skambant muzikai, skanduotėms ir dainoms patraukė mikrorajono gatvėmis.

Susitiko su tikrais statybininkais

Pirmasis susitikimas su ties Naftininkų ir Pavenčių gatvių sankryža dirbančiais tikrais statybininkais – fontaną statančiais „Rudestos“ vyrais. Esami ir būsimi statybininkai pasveikino vieni kitus su jų profesine švente.
Kitas Politechnikos mokyklos eisenos susitikimas buvo su „Ventos“ bei Kalnėnų pagrindinių mokyklų mokiniais, vadovais ir mokytojais. Čia vieni su kitais apsikeitė simbolinėmis dovanėlėmis.
„Šios ugdymo įstaigos ruošia mūsų mokyklai būsimus moksleivius, todėl ir atėjome padėkoti už tai bei paraginti vaikus mokytis pas mus“, – apsilankymo priežastis įvardijo S. Čupkovienė.
Grįžę į Politechnikos mokyklą, energijos dalyviai sušoko bendrą tradicinį savo mokyklos šokį ir lauke vaišinosi pačių mokinių išvirta koše ir arbata.
„Šiuo savo renginiu ir eisena norėjome priminti mažeikiškiams apie save, nes mus, vienintelius tokius mieste, visuomenė pamiršta“, – teigė S. Čupkovienė.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto