Politechnikos mokykloje – absolventų išleistuvės

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Mažeikių politechnikos mokykloje absolventams įteikti įgytą profesinę kvalifikaciją liudijantys dokumentai: kvalifikacijos, profesinio mokymo bei kompetencijų įvertinimo pažymėjimai.
Mokyklą su pagyrimu šiemet baigė Vaida Novikovaitė (interjero apipavidalintojų specialybės absolventė), Vaida Rimkutė (naftos produktų operatorės specialybės absolventė), Ilona Tamašauskaitė (maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo specialybės absolventė), Vydminė Staponkutė ir Dovilė Virkutienė (smulkiojo verslo organizatoriaus specialybės absolventės).
Už gerą ir labai gerą mokymąsi, sportinę veiklą, gerą pamokų lankymą, mokyklos vardo garsinimą, aktyvią visuomeninę veiklą padėkos raštais buvo apdovanoti 24 absolventai.
Visus susirinkusiuosius, absolventus pasveikino mokyklos direktorė Vida Lumpickienė. Įstaigos vadovė taip pat padėkojo profesijos mokytojams, grupių auklėtojams už rūpestingą darbą. Praktinio mokymo vadovas Rimantas Pocevičius sveikindamas linkėjo rasti geranoriškus darbdavius.
Į profesinio mokymo dokumentų įteikimo šventę buvo pakviesti darbdaviai ar jų atstovai. Absolventams pažymėjimus ir padėkas įteikė bendrovės „Rudesta“ atstovas Ignas Vidmantas ir Lietuvos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Mažeikių rajone Rūta Čaplinskienė.
Absolventus sveikino ir mokyklos Viekšnių skyriaus vokalinis ansamblis „Profkinukės“, solistė Marija Butnoriūtė.
Mažeikių politechnikos mokykla šiemet parengė beveik du šimtus jaunų specialistų: agroserviso bei technikos priežiūros verslo darbuotojų, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjų, smulkiojo verslo organizatorių.
Šventę absolventai baigė sudainuodami bendrą dainą.

Luka Meškytė

One Reply to “Politechnikos mokykloje – absolventų išleistuvės”

  1. ttttt parašė:

    O kur naftininkai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto