Politechnikos mokykloje – dar viena absolventų laida

Iškilminga diplomų įteikimo ceremonija vyko mokyklos kiemelyje. Mokyklos archyvo nuotr.

Mažeikių politechnikos mokykloje absolventams įteikti profesinio mokymo diplomai. Šiemet mokyklą baigė 210 mokinių, iš jų 81 mokinys – Viekšnių skyriuje.


Sveikino ir dėkojo absolventams

Mokyklos direktorė Vida Lumpickienė pasveikino absolventus, įgijusius pakankamai profesijos žinių ir kompetencijų: jų prireiks būsimai profesinei veiklai, karjerai ir savarankiškam gyvenimui. Mokyklos vadovė dėkojo už buvimą kartu, darbą, siekius ir linkėjo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje.
Mažeikiuose absolventams įteikti 129 kvalifikacijos, profesinio mokymo ir kompetencijų įvertinimo pažymėjimai bei 8 profesinio mokymosi pasiekimų pažymėjimai, – visi jie buvo sudėti į EUROPASS aplanką.


Populiariausia – apdailininkų specialybė

Mokyklos Viekšnių skyriuje įteikti 82 kvalifikacijos, 12 profesinio mokymosi pasiekimų ir 36 traktoriaus ir savaeigės mašinos vairuotojo (traktorininko) pažymėjimų.
V. Lumpickienė sakė, kad patraukliausios specialybės, į kurias kasmet stoja vis daugiau mokinių, Mažeikiuose yra apdailininkų (statybininkų), suvirintojų, interjero apipavidalintojų, Viekšnių skyriuje populiariausios specialybės: maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjų, technikos priežiūros verslo darbuotojų, agroserviso darbuotojų, smulkiojo verslo organizatorių.


Pagerbti geriausieji

Šiemet įteikiant baigimo pažymėjimus pirmą kartą padėkos raštais buvo apdovanoti mokiniai, kurie visą mokymosi laikotarpį buvo geriausi savo specialybės žinovai, dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, šalies ir regioniniuose profesinio meistriškumo konkursuose. 

Mokyklos archyvo nuotr.

Geriausiu elektromontuotoju pripažintas Tomas Vanagas, suvirintoju – Nerijus Pinskis, staliumi – Rokas Ronkauskis, interjero apipavidalintoju – Dovydas Cibulskis, apdailininku (statybininku) – Gintaras Vizgaudis, elektros įrenginių elektromechaniku – Andrius Martinkus.
„Smagu, kad dvi merginos, įgijusios naftos produktų operatorių kvalifikaciją: Marytė Vaišnorienė ir Anastasija Jakutytė – mokyklą baigė su pagyrimu“, – džiaugėsi V. Lumpickienė.


Įteikti padėkos raštai

Už gerą mokymąsi Mažeikiuose padėkos raštais padėkota naftos produktų operatoriui Mindaugui Rimkui, apdailininkei Linai Perminaitei bei interjero apipavidalintojoms Viktorijai Alšauskaitei ir Daivai Kairytei. 
Viekšnių skyriuje padėkos raštų už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą nusipelnė Arvydas Martinkus,  Aušra Šakytė, Gytė Padeginskaitė, Laura Krupa, Modesta Rimkevičiūtė, Joana Žaldokaitė Žalkauskaitė, Inga Čepaitė, Lina Puščiūtė, Toma Lavickaitė.


Kalbėjo absolventų vardu

Dvylikai mokinių įteikti padėkos raštai už gerą mokymąsi, sportinius pasiekimus, visuomeninę veiklą bei puikų atstovavimą Politechnikos mokyklai įvairiuose renginiuose.
Absolventus sveikino grupė „Po stogu“, vadovaujama muzikos būrelio vadovo Nerijaus Mongirdo, gausus būrys tėvelių, draugų.
Išeinančiųjų į savarankišką gyvenimo kelią vardu kalbėjo naftos produktų operatorių specialybės absolventė Aistė Latakaitė. Ji dėkojo mokytojams, grupių vadovams, administracijai ir visiems darbuotojams už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, už reikiamu metu suteiktą paramą ir pagalbą, už įgytas žinias ir darbinius įgūdžius bei linkėjo naujų gerų mokinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto