Politechnikos mokykloje įgyvendintas didžiulis projektas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos ir mokyklos archyvo

Mažeikių politechnikos mokykloje šiuo metu sklando džiugios nuotaikos. Neseniai mokykla baigė įgyvendinti projektą, pagal kurį už beveik pusę milijono eurų buvo atnaujinta suvirinimo, statybos ir medienos apdirbimo, vizualinės reklamos, technikos priežiūros darbuotojo specialybių besimokantiems mokiniams reikalinga techninė bazė.

Pastarieji metai Mažeikių politechnikos mokyklos direktorei Tatjanai Kinčinienei ir visai jos kolegų komandai buvo kupini ir įdomių bei naudingų patirčių, ir išbandymų.
Direktoriaus pareigas T. Kinčinienė pradėjo eiti 2020 metų sausio 8 dieną, o jau po 5 dienų pasirašė projekto „Mažeikių politechnikos mokyklos profesinio mokymo infrastruktūros plėtra“ sutartį su Centrine projektų valdymo agentūra. Šis projektas įgyvendintas per metus ir tris mėnesius. Tačiau reikia turėti mintyje tai, kad praėjusių metų kovo 16 dieną Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas ir kuriam laikui gyvenimas mūsų šalyje buvo sustojęs.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos ir mokyklos archyvo

Dėl įvesto karantino mokyklos vadovai, pedagogai turėjo susidėlioti visus nuotolinio mokymo, ugdymo procesus, o čia dar prasidėjo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas. Visus šiuos darbus, planus reikėjo vykdyti vienu metu.
„Aišku, projektinę veiklą ir visus pirkimus buvo galima atidėti. Didelė dalis profesinio mokymo įstaigų taip ir padarė, o mes nutarėme nedideliais žingsneliais judėti pirmyn“, – prisiminė mokyklos vadovė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto