Politechnikos mokykloje lankėsi viceministras

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Šeštadienį Mažeikių politechnikos mokykloje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto viceministras Arūnas Plikšnys ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius. Svečiai su mokyklos administracijos atstovais, skyrių vedėjais bendravo apie profesinio mokslo perspektyvas.

Viceministro pareigas A. Plikšnys eina dar neseniai. Jis ministerijoje kuruoja profesinį ugdymą. Todėl ir savo vizito į Mažeikius metu neaplenkė mūsiškės profesinės mokyklos.
Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pareigas laikinai einanti Stasė Čupkovienė svečiams pristatė mokyklos aktualijas, papasakojo apie mokymo programas, pagal kurias ruošiami būsimieji įvairių sričių specialistai. Supažindino su mokinių komplektavimo kaita.
Savo ruožtu ministras su Mažeikių rajono savivaldybės meru, laikinąja mokyklos vadove bei skyrių vadovais kalbėjo apie profesinio mokymo naujoves bei ateitį.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Nuotr. iš mokyklos archyvo

4 Atsakymai į “Politechnikos mokykloje lankėsi viceministras”

 1. Tam anam parašė:

  O iš kur jūs žinote, kokia įranga ir kokia mokymo bazė ir kokie mokytojai? Gal pats esate tas nemotyvuotas mokytojas arba veikiau nemotyvuotas mokinys, kuris tingi mokytis ir lankyti mokyklą? Mokykla moko paklausių ir reikalingų specialybių (beje, leidžiančių ir nemažai uždirbti, pavyzdžiui – suvirintojo, statybininko specialybės), o mokytojai yra savo srities specialistai ir entuziastai, bet jei mokinys nenori mokytis, per prievartą jam žinių neįkiši.

 2. Tas anas parašė:

  Tikiuosi kada nors ši mokykla pakils it feniksas iš pelėnų. Įranga ir mokymo kokybė prasta, mokytojai beveik dauguma nemotyvuoti.

 3. pastebėjimas parašė:

  jaunimas alubaryje….

 4. Mažeikietė parašė:

  Vien senukai….Mažeikiuose.Kur jaunimas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto