Politikai dėl euro koreguoja ankstesnius sprendimus

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį vykusio Savivaldybės Tarybos posėdžio darbotvarkė buvo neįprastai ilga – joje įrašyti net 64 klausimai. Beveik pusė jų – susiję su euro atėjimu.

Įkainius teko perskaičiuoti

Savivaldybės Tarybai šiemet ne pirmą kartą tenka tvirtinti naujus įkainius dėl litų perskaičiavimo į eurus. Pastarajame posėdyje tokių sprendimų buvo kaip niekad daug  – net 29.
Eurais paskaičiuotos pirčių, bibliotekų, muziejaus, kultūros centrų, mokyklų ir kitų įstaigų teikiamos paslaugos. Sprendimo projektus pristatę Savivaldybės administracijos specialistai paaiškino, kad įkainiai perskaičiuoti vadovaujantis Vyriausybės nustatyta tvarka ir reikalavimais.
Parama krepšinio klubui didės
Politikai pritarė Sporto tarybos siūlymui patikslinti Kūno kultūros ir sporto vystymo rajone koncepciją. Šiame dokumente buvo numatyta, kad vienam profesionaliam sporto klubui remti skiriama iki 10 procentų  jo metinio biudžeto. Tarybos sprendimu ši suma padidinta pustrečio karto.
Niekam ne paslaptis, kad toks sprendimas priimtas dėl sporto klubo „Mažeikiai“. Šis klubas papildomo finansavimo paprašė dėl to, kad pagrindinis rėmėjas AB „Orlen Lietuva“ sustabdė paramą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Politikai dėl euro koreguoja ankstesnius sprendimus”

  1. Antose parašė:

    tegu komentuoja patarėjas rašytojas Ostrauskas, patarėjas skaitytojas Buinauskas, dar vienas patarėjas fizrukas pagal diplomą Petrulevičius ir dar vienas patarėjas bvuvęs TSKP A. Čepys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto