Politikai ginčijasi dėl pertvarkos

Savivaldybės administracijoje kitąmet numatoma nemažai struktūrinių pokyčių.

Praėjusią savaitę Tarybos komitetų nariai svarstė sprendimo projektą dėl Savivaldybės administracijos struktūros ir nuostatų pakeitimo. Politikams kilo nemažai klausimų, į kai kuriuos jų atsakymų taip ir nebuvo sulaukta. Bene daugiausia diskusijų kilo dėl administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybės, kuri atsirado prieš kelis mėnesius. Buvo suabejojusiųjų šios pareigybės tikslingumu ir net teisėtumu.

});

Opozicija negailėjo kritikos numatomai Savivaldybės administracijos pertvarkai ir tvirtino: pakeitimais bus ne taupomos Savivaldybės lėšos, o, atvirkščiai, išlaidaujama – mat, atsiradus naujiems skyriams, reikės ir daugiau skyrių vedėjų.
Dėl Administracijos struktūros pertvarkymo bus nuspręsta ketvirtadienį vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Pakeitimai nepasiteisino?

Paskutinį kartą Savivaldybės administracijos struktūra buvo pakeista praėjusios Tarybos kadencijos pradžioje – 2019 m. rugpjūčio 30 d., kai Savivaldybės administracijai vadovavo Laima Nagienė.
Pagal dabar parengtą sprendimo projektą, Savivaldybės administracijos struktūros pakeitimai turėtų įsigalioti nuo kitų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto