Politikai patvirtino mokyklų pertvarkos planą

Pagal švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planą keisis kai kurių mokyklų statusas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba patvirtino švietimo įstaigų tinklo pertvarkos planą 2016–2019 metams. Pagal jį  keisis kai kurių mokyklų statusas, o „Jaunystės“ pagrindinė mokykla nuo rugsėjo mėnesio bus uždaryta.

Keisis mokyklų statusas

Pagal mokyklų tinklo pertvarkos planą nuo rugsėjo mėnesio pokyčiai įvyks ir kai kuriose kitose mokyklose.
Trys pagrindinės Daubiškių, Renavo bei Žemalės mokyklos bus pertvarkomos į pradines. Numatyta, kad Pavasario ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos 2018 metais taps progimnazijomis, dar po metų progimnazija taps ir Kalnėnų pagrindinė mokykla.
Nuo ateinančių mokslo metų devintų ir dešimtų klasių dvejus metus neformuos Krakių ir Ukrinų pagrindinės mokyklos ir nuo 2018 metų rugsėjo jos taps pradinėmis.
Užlieknės pagrindinė mokykla devintokų ir dešimtokų klasių neformuos trejus metus, tad pagrindine mokykla ji taps metais vėliau.
Balėnų, Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos nuo 2016–2017 mokslo metų nebeturės devintų klasių, paskui dar dvejus metus neformuos ir dešimtų klasių, tad nuo 2019 metų rugsėjo jos taip pat bus reorganizuotos į pradines.
Tais pačiais metais pradinėmis turėtų tapti ir Pikelių bei Ruzgų pagrindinės mokyklos: artimiausius mokslo metus jos dirbs kaip iki šiol, nuo kitų metų neformuos devintų, dar po metų – ir dešimtų klasių.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

3 Atsakymai į “Politikai patvirtino mokyklų pertvarkos planą”

  1. uoj uoj parašė:

    tipo tie pinigai kitur neleidziami vejais, siais laikais ranka ranka plauna….. o beto nejaugi kaimo vaikas nenusipelne buti ugdomas salia savo namu… kuriam cia penktokui ar septintokui smagu keltis 6 val. ir vaziuoti i mokykla daugiau nei uz 20 km.?

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    prittariu,del keliu senu tarku ,net neverta ju laikyt.

  3. parašė:

    tokias mokyklas reikėtų visai uždaryti o ne leisti pinigus vėjais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto