Politikai patvirtino šių metų biudžetą

Tik keturi Tarybos nariai nebalsavo už šių metų rajono biudžetą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje balsų dauguma patvirtintas pagrindinis dokumentas – mūsų rajono Savivaldybės biudžetas.
Už jį nebalsavo tik keturi opozicijai atstovaujantys konservatoriai.

Biudžeto subalansuoti nepavyko

Šių metų biudžetą sudaro 45 mln. 83 tūkst. eurų pajamų ir beveik 45 mln. 760 tūkst. eurų  asignavimų išlaidoms ir turtui įsigyti.
Biudžetas patvirtintas be gruodžio mėnesio įmokų „Sodrai“, be to, keturiais procentais sumažintas darbo užmokesčio fondas.
Nors biudžetas nėra pilnai subalansuotas, tačiau, Savivaldybės mero Antano Tenio teigimu, jis šiemet geresnis nei praėjusiais metais.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Politikai patvirtino šių metų biudžetą”

  1. Komentatorius parašė:

    Ohoho, svarbiausia visiems pasakyti, kad jis geresnis nei praėjusiais metais. Bet pilvoti dėdės ir sovietinės atliekos nesugeba subalansuoti jo. Vis reikia atidirbinėti už rinkiminius rėmimus, tai kam tas balansas. O kad būtų įdomiau, dar neįtraukim įmokų Sodrai, kad tik gražiau atrodytų tiems, kurie nesupranta. Paprastai kalbant, skola bus daug didesnė, nei nurodyta. Aleliuja, pilvoti dėdės patenkinti, koridoriais vaikščiojančios ponios laimingos, nes per eilinį baliuką koks vyr. specialistas iš kito skyriaus, dar patempia už sijono, ale visi turi būti laimingi. Laukime metų pabaigos, pamatysim cirkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto