Politikai šilumos kainų nutarė nesvarstyti

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto posėdyje politikai nusprendė sprendimo projekto dėl uždarosios akcinės bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos kainos dedamųjų antriesiems bazinės kainos galiojimo metams nustatymo nesvarstyti ir Savivaldybės tarybai neteikti.
Komiteto pirmininkė Laima Nagienė pasiūlė palaukti, kol apie savo sprendimą informuos Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Klausimą dėl šilumos kainos dedamųjų pristatęs Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa informavo, kad Kainų komisija turėtų apsispręsti kitą savaitę.
„Santarvė“ jau rašė, kad jei Mažeikių rajono savivaldybės taryba nepriims sprendimo dėl šilumos kainos dedamųjų antriesiems bazinės kainos galiojimo metams nustatymo, tai vienašališku sprendimu padarys Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Tuomet jau vietos politikų sprendimas jokios reikšmės nebeturės.

5 Atsakymai į “Politikai šilumos kainų nutarė nesvarstyti”

 1. Tadas parašė:

  Pasvarstykim jusu pajamas ir algas, jei nenorit paskaiciuot,kiek zmones jums permoka?

 2. mazeikietis parašė:

  Varna varnai akies nekerta,tik keista,kad isvis vietinej ziniasklaidoj pasirode straipsnis apie si veikeja.Tokius bled tik i sibira.

 3. cha parašė:

  Vel kaip struciai galvas i smeli sukiso? Ar su vienu vietiniu silumos ukio veikeju pyktis nenori?

 4. Cirkai.... parašė:

  Nu Sorry, tai už ką bebalsuosim , jei politikai patoviai nutaria pačių reikalingiausių klausimų nebesvarstyti. Spaudą paskaičius, juokinga darosi- ką mūsų valdžios atstovai veikia????? Pasirodo daug ko nežino, tiksliau, nenori žinoti……

 5. Jotner parašė:

  Durnius ir bažnyčioje muša.Jei paklusnių avigalvių banda bėga susimokėti kiek parašyta lapelyje, nepasidomėję,kodėl pvz. už vonios šildymą reikia mokėti 2 kartus (gyvatukas,+buto m2)patys kalti. Aš jurkaus vietoje tokiems ir vasarą uždėčiau mokestį-kad šalti radiatoriai karštą dieną akumuliuoja šilumos perteklių,t.y veikia kaip kondicionierius. O kas liečia politikierius-tai paprasčiausios už pinigus parsiduodančios prostitutės,kurios nuo gatvinių skiriasi tik kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto