Politikai spręs dėl dviračių vežimo viešuoju transportu

Nuotr. iš autobusubilietai.lt

Prieš kelis mėnesius Savivaldybė sulaukė peticijos dėl dviračių vežimo viešuoju transportu. Prašoma visuose autobusuose: miesto, rajono, priemiestiniuose ir tarpmiestiniuose – leisti vežtis dviračius, nepriklausomai nuo to, ar tam yra įrengtos specialios vietos.

});

Savivaldybės tarybos Peticijų komisija priėmė ir išnagrinėjo šią peticiją. Vienbalsiai buvo nutarta peticijai pritarti iš dalies ir kreiptis į Savivaldybės administraciją, kad būtų pakeistos Keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo maršrutais Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje taisyklės.

Kreipėsi į Savivaldybę

Peticijos dėl dviračių vežimo viešuoju transportu autorius vilnietis Marius Kučinskas kreipėsi bene į visas šalies savivaldybes, siūlydamas, kad visais autobusais dviratininkai galėtų gabenti savo transporto priemonę.

Mūsų rajono Tarybos Peticijų komisija šį klausimą apsvarstė balandžio mėnesio pradžioje, po kelių savaičių rinkosi į dar vieną posėdį. Šiame posėdyje nuotoliniu būdu dalyvavo ir peticijos autorius M....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto