Politikai sutiko „greitosios“ teises ir pareigas perduoti valstybei

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba priėmė sprendimą perduoti valstybei Mažeikių rajono savivaldybės įsteigtos viešosios įstaigos Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro savininko teises ir pareigas, kurias po jos pertvarkymo (reorganizavimo) įgyvendins Sveikatos apsaugos ministerija.
Už tokį sprendimą pasisakė 18 Tarybos narių, susilaikė Virginija Eidimtienė, prieš balsavo Virginijus Sungaila.

});

Įpareigoja teisės aktai

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius Tarybos nariams teigė, kad šiuo atveju savivalda yra įstatymų įkaitė. Seimo priimti Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pakeitimai įpareigoja valstybei perduoti Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro teises bei pareigas ir šito nevykdyti neįmanoma.  
Tai patvirtino ir posėdyje dalyvavusi įstaigos vadovė.

„Santarvė“ jau rašė, kad nuo kitų metų liepos 1-osios greitosios medicinos pagalbos paslaugas Lietuvoje teiks viena Greitosios medicinos pagalbos tarnyba, kurios savininkė bus valstybė, o valstybės, kaip šios tarnybos savininkės, teises ir pareigas įgyvendins Sveikatos apsaugos ministerija.

Kyla daug...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto