Politikai svarstė turto įsigijimo galimybes

Komitetas pritarė ne visiems prašymams. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį politikai svarstė Savivaldybei pateiktus pasiūlymus pirkti nekilnojamąjį turtą. Vienu atveju jų sprendimas buvo palankus, kitu pasiūlymo atsisakyta dėl pernelyg didelės kainos.

Pasisamdys specialistus

Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas svarstė trijų Renavo kaimo gyventojų pasiūlymus Savivaldybei pirkti iš jų butus, esančius sename, apgriuvusiame name, kuris priklauso Renavo dvaro rūmų kompleksui.
Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius paaiškino, kad šiuos butus nupirkti būtų tikslinga, nes tuomet būtų galima rengti projektus, pagal kuriuos iki galo būtų sutvarkytas Renavo dvaro rūmų ansamblis. Trijų butų savininkai už jiems priklausantį gyvenamąjį būstą prašo nuo dviejų iki trisdešimt penkių tūkstančių litų.
„Kol kas dėl kainos negalime pasakyti, ar ji mus tenkina. Visų pirma reikėtų nusamdyti nepriklausomą nekilnojamojo turto vertintoją, kuris nustatytų butų kainą pagal šiandieninę rinką“, – sakė administracijos direktorius.
Komiteto nariai pritarė tokiam pasiūlymui.

Per didelė kaina

Dar vienas pasiūlymas dėl patalpų pardavimo Savivaldybei buvo gautas iš IĮ „Ginoris“. Ši įmonė pasiūlė savo patalpų, esančių tame pačiame pastate kaip ir Tirkšlių kultūros centras, dalį. Prašoma  kaina – tūkstantis litų už vieną kvadratinį metrą, sutrikdė politikus. Norimos parduoti patalpos užima daugiau nei du šimtus kvadratinių metrų.
Savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjos Rimos Podelienės teigimu, tokia kaina yra per didelė.  B. Kryžius pridūrė, kad siūlomos patalpos Savivaldybei nereikalingos. Kultūros centrui užtenka tų patalpų, kurios yra. Tad šis pasiūlymas buvo atmestas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*