Politikams parūpo įstaigų išlaidavimas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Į politikų akiratį pateko kai kurios mokyklų paslaugos ir kultūros centrai. Ar reikėtų atsisakyti sargų ir mokinių maitinimo, išsiskiria net valdančiai daugumai atstovaujančių Tarybos narių nuomonės.
O kokios permainos laukia kultūros centrų, paaiškės atlikus išsamią jų veiklos analizę. Tačiau jau dabar konstatuojama, kad bėdų yra – pertvarka reikalinga.

Iniciatyva – Kontrolės komiteto

„Santarvė“ jau rašė, kad dar metų pradžioje vykusiame Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdyje politikai prakalbo apie drastiškas priemones, kurios, jų nuomone, padėtų racionaliai naudoti biudžeto lėšas.
Į politikų akiratį pateko mokyklų sargai bei mokinių maitinimas. Buvo teigiama, kad šių paslaugų perdavimas verslininkams padėtų sutaupyti nemažai biudžeto lėšų.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Politikams parūpo įstaigų išlaidavimas”

 1. keista parašė:

  TAUPYTI lėšas. 2016 metu pabaigoje savivaldybė tiek turėjo lėšų, kad biudžetinėms įstaigoms tiesiog bruko, nebuvo kalbos apie taupymą elektros ar šildymo. O dabar žmones išmesti į gatvę -bus geriau. soc rūpyba mokės pašalpas-kur sutaupys.

 2. Tadas parašė:

  Ne nuo to galo Auryla pradeda paupyti,o gal galvoja,jog ir jam su Rimkiene klius neblogas ką
  snis.

 3. Tvirtas NE. parašė:

  Ką kalba politikai? Koks gali būti maitinimas – atvežtas išteliuškuotas šaltas maistas, o kokia kokybė. Kam įstaigos atiduos įrangą, kuri atitinka šiuolaikinius reikalavimus. o lėšos – tai biudžeto išleistos!!! tai kam investuojate, jei po metų reikia naikint?
  Sargai – vėl užkliuvo. Jei sudėliosim kameras – pastatas turi būti apšviestas, ką matysim tamsoj, jei to nebus. Ar mažai dar vagysčių – vidury dienos!!! O darželis, turi turtą: kompiuteriai, vaikų žaislais, kitos ugdymo priemonės!? Jų saugoti nereikia.
  Gerai – panaikinkim valgyklas ir sargus ugdymo įstaigose. Bet, atminkite, gerbiamieji politikai, kad už šito stovi žmogus.Jjam suteiktas darbas, atlyginimas. Nejaugi rajono politikams svarbu yra panaikinti darbo vietas ir paleisti į darbo biržą. PAMĄSTYKITE, JUK UŽ JUS BALSOJA RAJONO ŽMONĖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Na, parašė:

  Tegu politikai geriau pasirūpina ,kad jie tiek daug neišlaidautų , o daugiau taupytų .

 5. Jorė parašė:

  Maitinimo perdavimą verslininkams vertinu kaip pasikėsinimą į vaikų ir moksleivių sveikatą. Gal apklausėte vaikų ir mokinių tėvus, ką jie mano apie būsimus pakeitimus? Ar aptarėte numatomą sprendimą su medikais (tik ne su Macijauskiene)? Ar pasidomėjote kuo pagerėjo maitinimo perdavimas konkurso tvarka verslininkams rajonuose kur tai jau padaryta? Nereikia visko matoti tik sutaupytomis lėšomis. Vieną kartą atsisukite į švietimo įstaigose augantį žmogų, saugokite jį. Gal mokyklų vadovai ir tyli. Nieko nuostabaus – saugo savo kėdes.Kažin ar atsirado nors vienas išdrįsęs prieštarauti? Jau turime verslininkų teikiamą maistą ligoninei. Atsiliepimai klaikūs. Verslininkui garantuotos pajamos ir savalaikis atsiskaitymas. Vien nemokamas maitinimas ko vertas.

 6. pritariu parašė:

  svarbiausia ,kad mokyklų ar darželių sargai nėra materialiai atsakingi,ir už pradingusias vertybes neatsakytų,tai jie ten bereikalingai sėdi ,nes būdami viename gale ,tikrai nežino kas kitame gale darosi ,o dar kai užmiega ir pačius išneštų.

 7. o parašė:

  man užkliuvo savivaldybės darbuotojų išlaidavimas. Važinėja su tarnybinėm mašinom, priedai prie algų…

 8. Pritariu parašė:

  Kadangi spaudoje rašoma,kad mokyklose labai blogas maitinimas,reikia įvesti viena tiekeją o sargai vis vien miega darbo metu-,geriau apsaugos tarnyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto