Politikams parūpo turgelių ateitis

Komunalininkų pamirštas turgelis darko tvarkomos senamiesčio teritorijos vaizdą. Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Mažeikių komunalinis ūkis norėtų atsikratyti nuostolingomis turgavietėmis. Galutinį sprendimą turėtų priimti įmonės steigėja – Savivaldybės taryba.

Politikai dar neskuba tarti savo žodžio. Vis tik Damoklo kardas jau iškilo virš prie Autobusų stoties esančio aptriušusio turgelio – jis darko senamiesčio renovuojamos teritorijos vaizdą.


Projektas paspartino

UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktorius Andrius Noreika „Santarvei“ teigė, kad klausimo sprendimą paspartino planuojamas Vasario 16-osios gatvės, skvero bei teritorijos apie geležinkelio stotį sutvarkymas (nemažai diskusijų dėl turgelio likimo kilo ir pristatant šį projektą mažeikiškiams  – B.R.). 
Apie senamiesčio turgelio situaciją direktoriui bene prieš pusmetį tekę kalbėtis ir su savivaldos vadovais.
„Puikiai suprantame, kad tokios išvaizdos turgavietė niekaip nederės prie sutvarkytos teritorijos. Tarėmės su įmonės darbuotojais. Galbūt ir yra sentimentai tam turgeliui. Tačiau, mūsų nuomone, investuoti į turgavietę neapsimoka“, –  teigė direktorius.


Paslauga – nuostolinga

Prieš penkiolika metų senamiesčio turgavietės įrengimas kainavo 70 tūkstančių litų. Komunalininkų apytiksliais skaičiavimais, norint iš esmės sutvarkyti teritoriją, t. y. pastatyti naujus prekystalius ir stogines, sutvarkyti grindinį, aptverti teritoriją, įrengti apsaugos sistemas, – reiktų nuo 50 iki 100 tūkstančių litų.  

Ką apie galimus pokyčius mano turgavietes prižiūrintys komunalininkai, rajono valdžia ir patys prekiautojai, skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

6 Atsakymai į “Politikams parūpo turgelių ateitis”

 1. ,,, parašė:

  o tas aptvertas kampas prie skverelio ….laivės gatvėj,,,didžiausia miesto gėda…

 2. mazeikietis parašė:

  pamirsau pridurti, reikejo dar griuvancius ir sugriuvusi garaza salia esanti nufotografuoti, kurie ar tik ne savivaldybei priklauso… kie sis bardakas gali testis senamiescio centre???

 3. mazeikietis parašė:

  greiciau panaikinti ta „bomzu“ ir ypatingai MOKINIU girtuokliavimo vieta. pabreziu – MOKINIU!!!

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  nemazas zemes sklypas

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Normalus turgelis,atitinka gyventojų pragyvenimo lygį,parodo mūsų pajamas ir galimybes.Valdžiai turbut reikalingas dar neprivatizuotas žemės sklypelis.Gali būti ir kita versija-prasidėjo kova tarp škudurų prekiautojų,reikia kaiką pašalinti.

 6. šaunuoliai parašė:

  tulikui, kuris jau sugedo rado 270 tūkst., o turgeliui apkamšyt neberanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto