Politikams pristatoma… jų pačių veikla

Ataskaitoje apibendrinta 2011 metų Tarybos veikla. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vadovaujantis vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos reglamentu, meras ne rečiau kaip kartą per metus rengia ir pateikia rinkėjams bei visai Savivaldybės bendruomenei tarybos veiklos ataskaitą. Ataskaita turėtų būti pristatyta kitą savaitę vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Pirmieji su ataskaita susipažino Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto nariai, ji bus pristatyta ir kitiems komitetams.
33 puslapių ataskaitoje apžvelgiama Tarybos struktūra, užimamos pareigos Taryboje, komitetų, komisijų darbas, biudžeto lėšų paskirstymas ir kt.
Savivaldybės taryba nuo kadencijos pradžios posėdžiavo 11 kartų. Priimti 305 sprendimai. Daugiausia jų susiję su statybos, urbanistikos ir teritorijų planavimu, švietimu ir kultūra bei turto
ir patalpų įsigijimu, perėmimu bei perdavimu.
Taryboje dirba penki komitetai. Daugiausiai klausimų teko svarstyti Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetui, Švietimo, kultūros ir sporto komitetui.

One Reply to “Politikams pristatoma… jų pačių veikla”

  1. Domis parašė:

    Ar jau Bartkevičius meras? Sėdi centre, o Tenys tik iš kairės, dešinė patikėta Siminkevičiui. Štai prie ko priveda visur po ir po du, vienas negaliu ar nepasitikiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto