Politikams pristatoma mero ataskaita

Savivaldybės meras Antanas TENYS. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šią savaitę vykstančiuose Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose buvo pristatyta mero ataskaita.
Kitą savaitę jis bus pateikta tvirtinti Savivaldybės tarybai.

Įpareigoja teisės aktai

Savivaldybės meras Antanas Tenys informavo, kad Vietos savivaldos įstatymas ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos reglamentas nustato, kad meras ne rečiau kaip kartą per metus pateikia savivaldybės bendruomenei viešą tarybos veiklos ataskaitą.
Meras teikia mero ir Tarybos ataskaitas, o administracijos direktorius – administracijos ataskaitą. Visos trys ataskaitos bus sudėtos į vieną, patvirtintos Taryboje ir tada paskelbtos bendruomenei.
Tarybos ataskaitos pateikiamos nuo jos darbo pradžios, o administracijos – už visus 2015 metus.

Lankėsi seniūnijose

16 puslapių mero ataskaitoje apžvelgiama Tarybos struktūra, užimamos pareigos Taryboje, komitetų, komisijų darbas, biudžeto lėšų paskirstymas ir kt.
Dar anksčiau porą savaičių vyko rajono Savivaldybės vadovų ir administracijos specialistų  išvažiuojamieji susitikimai su gyventojais seniūnijose. Jiems taip pat buvo pristatytos Savivaldybės vadovų ataskaitos.
Seniūnijų gyventojai valdžios atstovams išsakė savo problemas, siūlymus.

4 Atsakymai į “Politikams pristatoma mero ataskaita”

 1. Rolandas parašė:

  Sportas. Mažeikiuose pastatyta arena. Krepšininkai žaidžia LKLe,futbolininkams įrengtos dušinės su baseiniuku,kad galėtų atstatyti jėgas po varžybų A lygoje. Meras vos ne Masiulis,tiek stengiasi,tiek daug padarė Mažeikiams sporto srityje…..

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Pažadukams-gero bizūno,baigia Lietuvą nugyventi pinigais besidalindami

 3. E.V. parašė:

  „Vardui“. Svarbu buvo pažadėti. Dabar visi tokie – pažadukai.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Mažeikiuose planuojamas kurti medienos klasteris, kuriame ir aplink jį galėtų atsirasti per 1700 darbo vietų, taps realybe per artimiausius trejus metus.Iki 2018 m. Mažeikiuose turėtų būti pastatytas medienos drožlių plokščių fabrikas, gamybą ir eksportą didinanti baldų pramonė susidurs su dideliu plokščių, kurių kainą imasi diktuoti monopolininkas, stygiumi, rašo „Verslo žinios“.2014.02.27. Praėjau daugiau kaip du metai ir būtų įdomu paklausyti ką šiandien šneka mūsų politikieriai. Artėja rinkimai, kokį dar galingą objektą ruošiasi statyti mūsų fantazatoriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto