Politikams pristatomos savivaldos vadovų ataskaitos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kitą savaitę vyksiančiame Tarybos posėdyje politikams bus teikiamos tvirtinti Savivaldybės mero ir Savivaldybės administracijos direktoriaus praėjusiųjų metų veiklos ataskaitos. Pareigą – ne rečiau kaip kartą per metus teikti tokias ataskaitas – numato Vietos savivaldos įstatymas.

Šios ataskaitos pirmiausia pristatomos Tarybos komitetams. Su jomis jau susipažino Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų bei Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komitetai. Abiejų komitetų posėdžiuose tiek meras Vidmantas Macevičius, tiek Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys sulaukė politikų pagyrimo už išsamiai parengtas ataskaitas. Diskusijų ar nepatogių klausimų nekilo.
Pranešėjai išskyrė svarbiausius darbus, problemas, užduotis tolesnei veiklai. Pagrindinis išbandymas, pareikalavęs ir papildomų biudžeto lėšų, buvo darbas pandemijos sąlygomis. Be to, stabilumo nepridėjo ir praėjusiais metais tris kartus besikeičiančios daugumos koalicijos.
Tačiau meras pastebėjo, kad pandemija pagerino posėdžių lankomumą. Tarybos narius jis pagyrė ir už aktyvumą. Priimti net septyni sprendimai, kurių projektus teikė Tarybos nariai, anksčiau tokios iniciatyvos būdavo retas atvejis.
Praėjusiais metais įvyko 13 Tarybos posėdžių, priimti 344 sprendimai. Du posėdžiai buvo neeiliniai. Meras juos pavadino nemaloniais, nes viename iš pareigų atstatydinta tuometinė Savivaldybės administracijos direktorė, kitame – mero pavaduotoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto