Politiko vizitas užminė mįslę

Remigijus Žemaitaitis susitikime Savivaldybėje, šalia taip pat „tvarkiečiai“ – Sigutė Bernotienė ir Saulius Šiurys. Autorės nuotr.

Savivaldybės administracijos skyriaus vedėjai, rajono seniūnai sulaukė elektroninio laiško iš Savivaldybės administracijos, kuriuo jie buvo kviečiami į susitikimą su kandidatais į Europos Parlamentą Remigijumi Žemaitaičiu ir Vytautu Kamblevičiumi. Skeptiškai tokį tarpininkavimą vertinantys vietos politikai teigia, kad „tvarkiečius“ neva proteguoja po partijos „Tvarka ir teisingumas“ vėliava į valdžią atėję žmonės.
Politikavimą darbo metu ignoravo ir daugelis skyrių vedėjų, seniūnai – jų pareigybiniuose nuostatuose nėra numatytos funkcijos darbo metu susitikinėti su kandidatais į politinius postus.

Peno įvairiems pamąstymams, interpretacijoms ir įtarimams davė ir tai, kad jokios informacijos apie tokį susitikimą nebuvo nei Savivaldybės vadovų viešai skelbiamose savaitės darbotvarkėse, nei Mažeikių savivaldybės tinklalapyje. Jokio viešinimo neatsirado ir po susitikimo.
Apie tokį susitikimą pasigyrė tik partijos „Tvarka ir teisingumas“ Mažeikių skyrius socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
Vis tik partijos skyriaus informacijoje nė žodeliu neužsiminta, kad Mažeikiuose apsilankęs Seimo pirmininko pavaduotojas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas R. Žemaitaitis (V. Kamblevičius nebeatvyko – B. R.) yra ir kandidatas į Europos Parlamentą. Nors jis pats, kalbėdamas su „Santarve“, neneigė, kad jo vizitas į Mažeikius turi du tikslus.
„Su Savivaldybės darbuotojais susitikau kaip Seimo vicepirmininkas, kaip kandidatas išvažiuoju susitikti su Buknaičių kaimo bendruomene. Mano visi darbai yra susiję su parlamentine kontrole. Aš taip savo išvažiavimus sudėlioju: į kiekvieną savivaldybę ar kitą valstybinę įstaigą vykstu kaip vicepirmininkas, o kaip kandidatas nuvažiuoju į susitikimą su bendruomene“, – paaiškino politikas.
R. Žemaitaitis, pamatęs valstybės tarnautojams siųstą kvietimą (taip pavadintas elektroninis laiškas) į susitikimą ne su Seimo pirmininko pavaduotoju, o su kandidatu į Europos Parlamentą, nieko nesiėmė kaltinti dėl tokio, jo žodžiais, nesusipratimo. Esą gal tiesiog žmonės nežinojo, suklydo.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Politiko vizitas užminė mįslę”

 1. Ar tik parašė:

  Ar tik nepradeda lįsti praeitų kadencijų savanaudiški paišdykavimai,VBS žiniomis kai kas net meta šiltas kėdutes?

 2. pastebejimas parašė:

  ale rašinyje nė žodžio nėra, kad parlamentaras negali darbo metu susitikti su skyrių vedėjais… Tačiau jie kviesti buvo susitikti su kandidatais į Europos Parlamentą. Kažkas neatidžiai skaito :)

 3. pastebėjimas parašė:

  Keistai mąsto Rudokienė ,negi parlamentaras turi susitikti su vedėjais po darbo.Juolab susitikimo metu nebuvo nei vieno žodžio apie europarlamentą,R.Žemaitaitis domėjosi ugdymo įstaigų vadovu rotacija ir iš to išplaukiančias pasekmėmis,viešųjų pirkimų problematika seniūnijose ir kt. savivaldybės problemomis.Prastoko lygio žurnalistiniai gebėjimai provincijoje išlieka ieškant ale“ sensacijos“

 4. ohoho parašė:

  Nu va nuo vieno bebryno ant kitu politiniu lavonu uzsisokom.

 5. Siaip parašė:

  O Bartkevicius zadetus namu darbus atlikineja, jog klasteris ateitu. Ai pala, nebeateis jau, vadinasi namu darbai perestukino lygio…

 6. DAIVA parašė:

  ,,Mano visi darbai yra susiję su parlamentine kontrole“.- paaiškino partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas R. Žemaitaitis. Nu labai įdomu, kokius darbus Mažeikiuose susijusius su parlamentine kontrole spėjo padaryti R. Žemaitaitis. O ką veikia K.Bartkevičius, jei R.Žemaitaitis šioje rinkimų apygardoje turi atlikinėti darbus susijusius su parlamentine kontrole?

 7. to lol parašė:

  Kam jiems specialistas? Jie patys, kaip viešieji tua***

 8. Brolis parašė:

  Čia juk TVARKA ir TEISINGUMAS , jie dabar Mažeikių Valdžia

 9. realistas parašė:

  Kaip įrašyta kvietime į susitikimą su Seimo vicepirmininku ar kandidatu į EP – taip ir reiktų vertinti, mano nuomone, į kokį susitikimą yra kviečiamas Savivaldybės administracijos personalas darbo metu. Šiaip, galimai, VTEK’ui reiktų paklausimą nusiųsti kaip čia iš kurios varpinės kvietimas buvo ir kokia susitikimo darbotvarkė skelbiama iš anksto buvo. Galimai, ir su politiko kodeksu ir su darbo etika kertasi tie dalikai. Kas gali paneigti?

 10. Lol parašė:

  Tvarkieciai be viesuju rysiu specialisto konsultacijos neissisuks

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto