Politikui teks aiškintis teismui

Paulius Auryla. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmuose vyko parengiamasis teismo posėdis dėl dalykinės reputacijos pažeidimo. Į teismą kreipėsi ieškovai UAB „Elotus“ ir UAB „Admituras“. Atsakovu byloje įvardintas Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys Paulius Auryla.
Politikui prieš teismą teko stoti todėl, kad „Elotus“ ir „Admituras“ jį kaltina melagingos, šmeižikiškos ir dalykinę reputaciją bei prestižą menkinančios informacijos paskleidimu per viešąsias informacijos priemones ir socialinį tinklą „Facebook“.

Parengiamasis posėdis buvo surengtas tam, kad būtų pasirengta nagrinėti bylą iš esmės. Taip pat parengiamojo posėdžio metu turėjo būti nuspręsta dėl keturių asmenų kaip trečiųjų šalių įtraukimo į bylą. Tačiau teismo posėdis buvo atidėtas iki vasario 6-osios, nes atsakovas P. Auryla negalėjo tinkamai savęs atstovauti. Teisėja jam išaiškino teisę turėti advokatą, kuris tinkamai jam atstovautų teismo procese.
Išklausęs informaciją P. Auryla teismą informavo, kad yra numatęs, kas galėtų atstovauti jo interesams, bet šiuo metu šis advokatas atostogaujantis. Kol kas su juo atsakovas nėra sudaręs jokios rašytinės sutarties.

11 Atsakymų į “Politikui teks aiškintis teismui”

 1. ar parašė:

  galit kas nors padėti,Mažeikiuose Ventos 35 name admituras su elotus atjungė šilumą ir atseit nori pastatyti radiatorius laiptinėje ŽIEMOS METU,kai jau pajungtas šildymas,o parašai buvo surinkti 2017.07 mėn jie patys tuos radiatorius patys ir nupjovė ir jei kas nors pasidomės ką išdarinėja admituras su elotu,nes ten yra viena ir ta pati įmonė nes vienas asnuo turi visą akcijų paketą,o juos palaiko savivaldybė

 2. jonas to va taip parašė:

  o kas tie ponai ?PAVARDINK JEI NESUNKU.

 3. Vo taip parašė:

  Galvok negalvojes, kai konkurentas silpnesnis o draugu ratas vieningas, tai ir i atlapus gali ikipti.Daugiau reikia saziningos veiklos,skaidrumo,maziau pagyru,daugiau darbu, pripazinti suklydus,vo taip,ponai.

 4. kai pagalvoji parašė:

  Kritikuoti ir ieškoti ko nesi pametęs lengviausia,o vat pasiaiškinti už savo veiksmus sunkiau.Politikas neapskaičiavo savo galimybių ir įsivėlė į teismų maratoną,o jau čia rodys savo raumenis advokatai.Kur teisybė žino tik ponas dievas.Kainuos oi kainuos daug nervų ir pinigėlių abiem pusėm.Niekas nevertė,viskas savo noru.

 5. R.R. parašė:

  jei tikrai buvo melaginga ir šmeižianti informacija bausti griežčiausia bausme, nes purvo pylimas nepateisinamas dalykas. Nors mes lietuviai, keista tauta, džiaugiamės, kada kitam lietuviui blogai:(

 6. A.Nagys parašė:

  Kaii su p.Rimkienes pagalba ieskojome teisybes del duju atsijungimo teismuose,teko kreiptis i savivaldybe ir butu ukio imone.Pagalbos jokios nesulaukeme,priesingai-reikalavo moketi neteisetus mokescius.Susidare tam tikra teismuose dalyvavusiu mazeikieciu nuomone.Vadovu autoritetas krito,buvo aisku kas su kuo?

 7. palaikau būtent šį politiką, jo pusę parašė:

  Kada Mažeikiai atsibus?

 8. Tikriausiai parašė:

  Zmogus pajudino skauduliuka,kuris matyti ilgai buvo nejudinamas ir labai ramiai gyveno

 9. Ar cia tas katechetas? parašė:

  kur mesi akmeni -visur po Pauliu Auryla. o gal cia tas pats katechetas?

 10. aha parašė:

  Ne Sicilija, bet mafija išpampusi gyventojų pinigais

 11. Siaip parašė:

  Ka, dalykine reputacija ir prestiza? Muachachacha, oi gerai pazvengiau… Kita vertus, cigonu taboras Vilniuje, taipogi galetu teisman kreiptis, del ju prestizo ir dalykines reputacijos menkinimo….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto