Politikus sudomino priėmimo į Sporto mokyklą tvarka

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prieš naujus mokslo metus moksleivių tėvai suskubo registruoti vaikus į neformaliojo ugdymo įstaigas. Šiemet pirmą kartą tai buvo galima daryti centralizuotai – užregistruojant internetu. Praktika parodė, kad ne visur šis procesas vyko sklandžiai.
Tėvai, norintys savo vaikus įrašyti į Mažeikių sporto mokyklos plaukimo būrelius, turėjo per karščius kelias valandas stovėti gyvoje eilėje.
Savo nepasitenkinimą mažeikiškiai išsakė politikams, Tarybos nariai Sporto mokyklos vadovą pasikvietė į komiteto posėdį ir nepagailėjo kritikos.

});

Pakvietė „ant kilimėlio“

Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariams jau ne kartą kilo neaiškumų, susijusių su Mažeikių sporto mokykla. Todėl buvo nuspręsta pakviesti šios neformalaus ugdymo įstaigos vadovą Algirdą Pocevičių ir išsiaiškinti kilusius klausimus. Tai buvo padaryta praėjusią savaitę. Komiteto nariai domėjosi, kokie Mažeikių sporto mokyklos planai, darbo kryptys, problemos.
Pasak A. Pocevičiaus, yra suplanuotos dvi strateginės kryptys:...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto