Politinė reklama palikta savieigai

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko teigimu, šių Seimo rinkimų politinė kampanija yra viena korektiškiausių iš visų buvusių.
Mažeikių apygardos komisija taip pat teigiamai vertina priešrinkiminę kovą. Ir vis tik be skundų neapsieita.
Skundai, susiję su politine reklama, mūsų rajone atskleidė šios srities spragas ir naujų tvarkų poreikį.

Gauti penki skundai

Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius „Santarvę“ informavo, kad iš viso komisija gavo penkis skundus: keturis – rugsėjo mėnesio pabaigoje ir paskutinįjį – spalio 4-ąją.
Pašnekovo teigimu, skundai per rinkimų kampaniją – nieko naujo, tačiau šį kartą jie išsiskyrė savo turiniu.
„Per ankstesnes rinkimų kampanijas sulaukdavome įvairesnių nusiskundimų. Šį kartą negavome nė vieno skundo dėl rinkimų organizavimo, figūruojanti tema – išorinė reklama“, – apibendrino komisijos pirmininko pavaduotojas.
Tik paskutinio skundo autorius į komisiją kreipėsi dėl „facebooke“ paskelbtos „rinkėjus klaidinančios ir šmeižikiškos“ informacijos, dėl kurio pradėtas tyrimas.
R. Milevičius paaiškino, kad komisija išsiaiškino mažeikiškių keltas pretenzijas dėl išorinės politinės reklamos – ji atitikusi tokiai reklamai keliamus reikalavimus.

Gyventojai išsakė pretenzijas

„Santarvei“ taip pat ne vienas mažeikiškis išsakė savo nepasitenkinimą dėl, jų teigimu, betvarkės
politinės reklamos srityje.
Neseniai Klaipėdoje lankęsis vyras pasakojo ten matęs ne vieną stendą su užrašu „Išorinės politinės reklamos vieta“ – juose kandidatai tvarkingai išrikiavę savo plakatus.
„Mūsų mieste jokios tvarkos. Galima plakatus kabinti kur patinka, netgi ten, kur jie trikdo dėmesį. Tai tikrai nepuošia Mažeikių“, – replikavo į redakciją paskambinęs vyras.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Politinė reklama palikta savieigai”

 1. to Algimantas parašė:

  koks jūs neatsakingas Mažeikių pilietis. Reikėjo tą šunį gaudyti ir dėti skelbimus dėl jo šeimininkų paieškos. Ne Rimkienė čia svarbiausia, o jūsų NEATSAKINGUMAS PRIEŠ TAUTĄ. Kaip galima palikti brisių valkatauti? Jūs ne pilietis, jūs esate niekšas.

 2. Algimantas parašė:

  Pati šlykščiausia – tai Rimkienės reklama. Mačiau kaip šuo pakėlęs užpakalinę koją sysiojo ant stulpo pakabinto Rimkienės portreto.

 3. Matilda parašė:

  Ryte einu į lauko tualetą, o ant durų Seimo nario reklaminis plakatas. Gal kas tyčia pašposavo?

 4. to oooje parašė:

  Grožis labai sąlyginis dalykas. Bet šiuo konkrečiu atveju su jumis sutinkančių būtų mažuma :-)

 5. parašė:

  Visa tų rinkimų tvarka supuvusi.Jei turėtume galimybę rinkti miestui ar valstybei tikrai nusipelnusius žmones,o ne visokiausias neaišku kieno remiamas partines šliundras, būtų ir rezultatas.nebūtų nei masinės emigracijos,ar mokesčių už orą ir viršijančių žmogaus pajemas.

 6. Vardui. parašė:

  Tai gal pasakyk ,kas ir kanditatuojančių šventas su sparneliais ir ne CIRKAS .Neiškokit jūs tų šventųjų .Visi jie tik žmonė su savo nuodėmėmis ir su savo gerais darbais .O kad jie visi nori į seimą -nieko čia keisto .Tu nenori tai neini ,jie nori .Pagal tave tada iš vis nereikia už nieką balsuoti ,nes visi juk NORI TIK Į SEIMĄ.

 7. to Vardui parašė:

  Veža :-) Ypač kai pamatai kandidatę nulipusią ar iškritusią iš stulpo ir besivoliojančią ant šaligatvio arba besimaudančią balose prie tvenkinių. Turbut nuo karštos rinkiminės kompanijos sumanė atsivėsinti :-)

 8. Vardui parašė:

  Apie kokius reitingus kalbi? Apie tuos, kur socdemai visai dugne atsidūrė? Rimkienės cirkas veža, o, va, Macijauskienės fantasmagorija tiesiogiai rodo kryptį: marš prie urnų ir balsuoti už visus, tik ne už nuvytusią rožę

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Simboliška, kad būtent po Rimkienės atvaizdu, kuris „puikavosi“ ant stulpų, atsirado cirko afišos. Ką ir reikėjo įrodyti: Rimkienė=Cirkas. Ir dar, Rimkienės reitingai su kiekviena diena smunka vis žemyn, kaip ir jos portretai ant stulpų:DD

 10. klausimas parašė:

  O kur anksiau buvo tie visi veikjai?Tiek ant kėkvieno šuns numyžto stulpo pakabinta rimkiene,tiek didžiuliai plakatai su leberastais,raudonsnukiais vagimis ir kitomis politinėmis šiukšlėmis? visų jų tikslas vienas-lovys.Nesvarbu,kas laimės,bursis jie vėl į gaujų koalycijas,kad tik sąrašinės atmatos užimtų svarbiausus valstybinius postus.Taip yra nuo Nepriklausomybės atkūrimo ir niekas nesikeis.

 11. oooje parašė:

  Manau, kai graži moteris šypsosi iš tolo, tai vairuotojų vairavimo kultūra tapo geresnė.

 12. to iš tiesų parašė:

  Jau geriau reklama ant stulpo, nei milžiniškas Macijauskienės snukis per visą ekraną prie Putino.

 13. to iš tiesų parašė:

  labai daug žavesio miestui suteikė reklaminiais plakatais išterliotos autobusų stotelės. Kažin ar seniūnija tam davė leidimus? Parduotuvės Grūstė pelnas, matyt, keleriopai išaugo nuo fantazijos trūkumo išblukusių socdemų reklamos.

 14. iš tiesų parašė:

  ta pretendentė besisukanti ant kiekvieno stulpo,kaip kalėdinė girlianda per visą miestą ,manau nesuteikė žavesio nei miestui ,nei rinkėjui,juo labiau ,kad trukdė vairuotojams ,kaip kelių policija tai leido,jau ,kad tokia protinga galėjo sugalvoti originalesnę reklamą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto