Popierinius laiškus keičia pašto siuntos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artėjant gražiausioms metų šventėms, parduotuvėse, pašto skyriuose ne vienam į akis krinta didžiulė šventinių atvirukų pasiūla. Ir nors pasirinkimas didelis, pripažįstama, kad tradicija siųsti ranka rašytus atvirukus bei laiškus nyksta.

Taupo ir laiką, ir pinigus

Paklausti apie tai, ar ruošiasi artėjančių švenčių proga išsiųsti toliau gyvenantiems giminėms ar draugams šventinių atvirukų, dauguma mažeikiškių teigė, jog tokių neberašo. Nors sutinka, kad  sulaukti ranka rašyto ir tradiciniu paštu atsiųsto laiško – smagu.
Teiginį, kad tradicija siųsti ranka rašytus laiškus, atvirukus bei atvirlaiškius nyksta visame pasaulyje ir neaplenkia Lietuvos, skaičiais iliustravo Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė.
Jos teigimu, rašytinės informacijos siuntimas kasmet sumažėja apie 10–15 procentų.
Ranka rašyti laiškus žmones atpratino spartus gyvenimo tempas, naujosios ryšio technologijos. Dažniausiai, užuot išsiuntus atviruką, nusprendžiama paskambinti, parašyti trumpąją žinutę ar elektroninį laišką. Taip esą ir greičiau, ir pigiau.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Popierinius laiškus keičia pašto siuntos”

  1. siusk24.lt parašė:

    Aš tai manau kad visada smagiau gauti arba siųsti kokį nors mielą ar naudingą dalykėlį. Tikrai smagiau nei gautit ik laišką. Pats visad tik siuntas siunčiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto