Populiariausių lankytinų objektų sąrašas nesikeičia

Daugiausia keliautojų, turistų dėmesio praėjusiais metais sulaukė ir Viekšnių vaistinės muziejus.
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės tarybos posėdyje pristatytos ir tvirtintos biudžetinių įstaigų praėjusių metų veiklos ataskaitos. Tarp jų – ir Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) veiklos ataskaita.
Apžvelgtos centro naujovės, pasiekimai, dalytasi planais.

});

Lankytojų buvo daugiau

Keliaujantys, besilankantys įvairiuose Lietuvos miestuose yra pastebėję informacinį ženklą – „i“ raidę žaliame fone. Tokiu simboliu pažymėti turizmo informaciniai centrai. Vienas iš tokių – Ventos g. 8A esantis Mažeikių TVIC.

Viešosios įstaigos statusą turintis centras veiklą organizuoja dviem kryptimis – Mažeikių TVIC teikiamos konsultacijos ir turizmo, ir verslo klausimais.

Centro darbuotojai teikia konsultacijas apie ne tik mūsų rajono, bet ir visos šalies lankytinas vietas, turizmo paslaugas, organizuojamus kultūrinius renginius. Informacija teikiama telefonu, elektroniniu paštu, žinutėmis socialiniame tinkle „Facebook“ ir „gyvai“ – interesantams atvykus į...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto