Posėdžiavo narkotikų kontrolės komisija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusiais metais rajone į įskaitą buvo įrašyta beveik 80 nuo narkotikų ir 970 nuo alkoholio priklausančių žmonių. Kaip spręsti priklausomybės problemas, kokias prevencines priemones taikyti, tarėsi rajone veikianti Narkotikų kontrolės komisija.

Jos pirmininkė Visuomenės sveikatos centro Mažeikių skyriaus vedėja Irena Macijauskienė „Santarvę“ informavo, kad komisija išklausė Mažeikių psichikos sveikatos centro direktorės Jolantos Akavickienės informaciją apie metadono programą, skirtą stabilizuoti nuo opijatų priklausančių žmonių gyvenimą, padėti sumažinti, o vėliau ir visai atsisakyti narkotikų vartojimo. Ši programa finansuojama iš Savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios
programos. Taip pat kalbėta apie poreikį ir toliau padėti testais, kurie skirti nustatyti, ar žmogus naudoja narkotines medžiagas.
Narkotikų kontrolės komisija nutarė rekomenduoti Sveikatos ir socialinių reikalų komitetui mieste nustatyti nerūkymo zonas bei aptarė kitas prevencijos priemones.

4 Atsakymai į “Posėdžiavo narkotikų kontrolės komisija”

 1. Mazeikiete parašė:

  Kada policija uzkirs kelia narkotiku pardavinejimui? Gaila tu zmoniu,kuriuos narkodyleriai prikabina ,tustina ju kisenes ir siurbia gyvasti…. O instancijos apsimeta nieko nematancios ir nezinancios,Taciau kiekvienas mazeeikietis pasakys kur mieste yra susimete sie galvazudziai!!

 2. neklaidinkite zmoniu siulydami metadona parašė:

  Metadonas – narkotikas jis realios pagalbos nesuteikia,tik klampina i priklausomybe nuo vaistu.Kazkam naudinga ji propoguoti,nors kitur jo senai atsisakoma.

 3. damn parašė:

  metadonas, testai narokotiniu medziagu nustatymui – tai tikrai sumazins narkotiku vartojimo lygi Mazeikiuose

 4. from south africa parašė:

  narkotikai-baisus dalykas,jie gali paimti zmogu is namu i gatve,paimti viska ka turejai.zmogus gali sugadinti savo gyvenima per kelis metus,o atstatyti gali ir nebepavykt.nelinkiu to niekam.vienas is mano artimu draugu buvo priklausomas nuo heroino,tegul ilsisi ramybeje.maciau is salies kaip zmogus ritasi,degraduoja,maciau koki skausma patyre jam artimi zmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto