Pradedama kasos čekių loterija

Norėdami dalyvauti loterijoje gyventojai turės rinkti kasos aparatų kvitus, gautus už suteiktas maitinimo, kirpimo, remonto ir kitas paslaugas bei turgavietėse įsigytas prekes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį pradedama vadinamoji čekių loterija. Šią loteriją organizuojanti Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tikisi, kad tai padės mažinti šešėlį.

Norėdami dalyvauti loterijoje gyventojai turės rinkti kasos aparatų kvitus, gautus už suteiktas maitinimo, kirpimo, remonto ir kitas paslaugas bei turgavietėse įsigytas prekes.
VMI atstovai sako, kad ateityje bus galima įtraukti ir kitus sektorius, tačiau šiuo metu orientuotasi į problemiškiausius.
Kiekvieną savaitę loterijos dalyviai galės laimėti 10 prizų po 200 eurų, o kartą per mėnesį – vieną 5 tūkst. eurų prizą.
VMI skaičiuoja, kad loterija vien tik viešojo maitinimo sektoriuje per metus galėtų surinkti apie 7 mln. eurų papildomų pridėtinės vertės mokesčio pajamų.
Finansų ministras yra sakęs, kad loterijos tikslas šviesti visuomenę, gerinti mokesčių surinkimą ir mažinti šešėlį. Loterijos kritikai abejoja, ar loterija paskatins prekybininkus spausdinti čekius.
Parengta pagal VMI pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto