Pradedami grąžinti pinigai „Snoro“ indėlininkams

Bankininkai ragina gyventojus nestovėti eilėse, dėl draudimo išmokų galima kreiptis bet kada per penkerius metus nuo draudžiamojo įvykio dienos. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį pradedami grąžinti pinigai buvusiems banko „Snoras“ indėlininkams. Gyventojams draudimo išmokas moka SEB bankas. Prie filialo Mažeikiuose trečiadienį nuo pat ryto būriavosi žmonės.

Vėliausiai iki penktadienio

„Santarvė“ jau rašė, kad indėlių draudimo išmokas Mažeikių rajono gyventojams mokės SEB bankas.
Pastarojo banko atstovai informavo, kad valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ lėšas, skirtas išmokoms išmokėti, bankui pervedė antradienį. Ši suma siekia daugiau kaip 3,75 mlrd. litų.
SEB bankas gavo ir bankrutavusio banko „Snoras“ indėlininkų sąrašą, pagal kurį bus išmokamos lėšos.
Trečiadienį draudimo išmokas pradėjo gauti tie gyventojai, kurie iki šios dienos prašymą pateikė naudodamiesi paslaugų internetu sistema, ir tie, kurie prašymą pateikė banko skyriuje ar mobiliajai komandai iki gruodžio 10-os dienos.
Šie gyventojai lėšas turės gauti ne vėliau kaip per tris darbo dienas – iki penktadienio.
Gyventojai, kurie į SEB banką kreipsis nuo gruodžio 14-os dienos, draudimo išmokas gaus iš karto. Gyventojų patogumui, banko skyriai dirbs ir šeštadieniais.
Bankrutavusio banko „Snoras“ indėlininkai, kuriems apskaičiuotos draudimo išmokos, dėl jų gali kreiptis bet kada per penkerius metus nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Įmonių atstovai – į DNB banką

„Santarvė“ jau rašė, kad Mažeikių rajone registruoti juridiniai asmenys dėl draudimo išmokų turi kreiptis į DNB banką. Pinigų išmokėjimo funkciją šis bankas atlieka Telšių ir Utenos apskrityse.
Banko atstovai informuoja, kad įmonėms, turinčioms sąskaitą DNB banke, pildyti prašymo išmokėti lėšas nereikia. Draudimo išmoka į juridinio asmens sąskaitą litais bus pervesta nemokamai tą pačią darbo dieną pagal pateiktą juridinių asmenų sąrašą ir duomenis.
Kitų įmonių vadovai turi kreiptis į banko skyrių. Draudimo išmoka į nurodytą sąskaitą litais bus nemokamai pervesta ne vėliau kaip kitą darbo dieną po prašymo pateikimo DNB bankui.

4 Atsakymai į “Pradedami grąžinti pinigai „Snoro“ indėlininkams”

 1. cha parašė:

  Ir iš kur tokių bukų komentatorių atsiranda, kurie nesupranta, kad Marytė juokauja ?

 2. to Maryte parašė:

  jau tavo pinigėliai tiu tiū…. Aš irgi panašiai praradau 25 tūkstančius ir nebeturiu vilties atgauti. Atėjo 2 tamsaus gymio moteriškės ir prašė leisti užsirašyti banknotų numerius. Kai išėjo, žiūriu, kad vietoj pinigėlių sukarpytu laikraščių paketai tik likę.

 3. Mazeikiske parašė:

  mano pinigai buvo snore,bet vistiek neturiu reikalo panikuoti ir kitiems tai patariu.Jie niekur nedings,juk ne milijonus uždirbame.NESUTEIKITE DŽIAUGSMO NUSIKALTĖLIAMS..

 4. Maryte parašė:

  As Snore tik 15 tūkst. teturėjau, bet atėjo banko darbuotojos, užsirašė sąskaitų numerius ir žadėjo iki kaledu pinigus atnesti į namus. Tai manau geriausias būdas atsiimti pinigus, nesitrukdo laikas, nereikia stovėti eilėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto