Pradėti du tyrimai dėl smurto

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš depositphotos.com

Mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio smurto prieš kitus asmenis. Abu išpuoliai įvyko dar praėjusią savaitę, gegužės 11 d., o tyrimai pradėti, patikslinus aplinkybes.

Pirmasis tyrimas, kuris priskirtas smurtui artimoje aplinkoje, pradėtas dėl įvykio, kuris užfiksuotas aštuntą valandą ryto Pavenčių gatvėje, – pirminiais policijos duomenimis, 31-erių metų motina smurtavo prieš savo devynmetę dukrą.

Kitas ikiteisminis tyrimas dėl smurto pradėtas pagal 67-erių metų vyriškio pranešimą. Pastarasis teigė, kad gegužės 11 d., apie pusę dviejų po pietų, Kurmaičiuose jis nukentėjo nuo iš matymo pažįstamo asmens smurto, kurio tapatybę policijos pareigūnai jau nustatė. Nukentėjusysis po medikų apžiūros Regioninėje Mažeikių ligoninėje išleistas gydytis ambulatoriškai, tyrimo metu pareigūnai įtariamąjį apklaus, o medikams bus duota užduotis įvertinti sužeidimų laipsnį.

Per pirmus 4 šių metų mėnesius Mažeikių rajone nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu, skaičius gerokai sumažėjo, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu: nuo 42 pernai iki 34 šiais metais. Mažėjimo tendencija pastebima ir gegužės mėnesį – pernai užregistruota 15 tokio pobūdžio nusikalstamų veikų per mėnesį, šiais metais – 3 per dvidešimt dienų.

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content