Pradinukus baseine plaukti mokys nemokamai 

Nuotr. iš ŠMSM archyvo

Mažeikių sporto mokykla pasirašė sutartį su Lietuvos plaukimo federacija, pagal kurią nemokamai plaukti galės mokytis pusantro šimto antrų, trečių klasių mokinių.
Prie tokios paslaugos sutiko prisidėti ir Savivaldybė.

Už pamoką – keturi eurai

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus informavo, kad Sporto mokyklai tokiai paslaugai teikti pagal su federacija sudarytą sutartį skirta

7155 eurų: už plaukimo pamoką vienam vaikui – 2,65 euro. Numatyta per aštuoniolika užsiėmimų apmokyti plaukti pusantro šimto pradinukų.

Vaikai plaukti mokomi Sporto mokyklos baseine, užsiėmimus veda jos treneriai. Viskam brangstant, didėjo išlaidos. Todėl mokykla kreipėsi į Savivaldybę, kad ir ji prisidėtų prie nemokamų užsiėmimų.

Savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas prašymą patenkino: už vieno vaiko plaukimo pamoką papildomai skirta po 1,35 euro, bendra suma 3645 eurai. 

Iš kaimo vaikai atvežami  

Mažeikių sporto mokykla į nemokamą pradinukų mokymo plaukti projektą įsijungia ne pirmą kartą. Pasirašius sutartį su Lietuvos plaukimo federacija, šia galimybe galės pasinaudoti ne tik miesto, bet ir kaimo vaikai. Kelionės išlaidos jiems nekainuos, mokiniai bus nuvežami ir parvežami nemokamai.

A. Stonkus informavo, kad vaikai plaukimo užsiėmimus gali lankyti tik turėdami raštiškus tėvų sutikimus. Kad ir kaip būtų keista, tačiau ne visi tėvai sutinka tenkinti vaikų pageidavimą. Viena iš priežasčių – neišgali nupirkti priemonių, kurios reikalingos plaukimui baseine.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas tiki, kad per visas rajono mokyklas nebus sudėtinga surinkti pusantro šimto pradinukų.  

2 Atsakymai į “Pradinukus baseine plaukti mokys nemokamai ”

  1. Vytauto g. gyventojas parašė:

    Kodel komentarai isjungti apie Vytauto gatves tvarkyma!

  2. taip ir išsilaiko įstaigėlės su kilniais tikslais ... parašė:

    gi žmones autobusų parkas taip pat nemokamai veža keleivius ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto