
Vyriausybės sprendimu, nuo gruodžio 1 d. medicinines veido kaukes ar respiratorius mokykloje privalės naudoti ir pradinių klasių moksleiviai. Daugiau nei 2 tūkst. mūsų rajono pradinukų kaukėmis aprūpins Savivaldybė.
Iki šiol kaukės buvo privalomos tik 5–12 klasių mokiniams, pagal galiojančią tvarką, juos aprūpinti šiomis priemonėmis turi tėvai ar globėjai.
Mažeikių rajono mokyklas šiuo metu lanko beveik 2,3 tūkst. pradinių klasių moksleivių. Aprūpinti juos kaukėmis įpareigotos savivaldybių administracijos.
Vyriausybės sprendimu, nedėvėti kaukių gali neįgalumą turintys asmenys, kurie dėl savo sveikatos būklės negali to daryti ar priemonių naudojimas gali pakenkti jų sveikatos būklei. Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį.
Primename, kad kaukės nebūtinos sportuojantiems mokiniams, o taip pat jiems vykdant veiklas, kurių negalima atlikti būnant su veido apsaugos priemone.
nu savivaldybe laikykis, kad vakus paletiet ta pizda… artie baisos laika, o jumis marijonetes paleks musu teismou.